| benny7 a întrebat:

De ce femeile gem sau ţipă în timpul unei partide de sex?

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

De placere sau de durere sau discomfort. Dupa caz. Sau de dragul partenerului sa i arate ca se simt bine chiar daca lucrurile stau fix pe dos.

| benny7 explică (pentru HazelEyes77):

Răspunsul e destul de clar şi complet... merci/*

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pe 4 Iulie 2018, alina2k18 a dat urmatorul răspuns pertinent :

Ehhh mai tipa si la misto; ) daca ai 12 cm s- ar putea sa tipe de nervi laughing))
Subscriu si eu in privinta acestor posibilitati. rolling on the floor

| alina2k18 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

winking campionul zilei stie laughing
winking

| benny7 explică (pentru corbulalbrosu):

Ok. sunt de acord cu tine...

| mihai69 a răspuns:

De...geaba;
de ciudă;
de plăcere;
de durere;
de necaz;
ca să cheme întăriri;
etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din falsitate, pentru a crede ca le statisfaci.
Singurul moment când are o femeie orgasm si Face zgomote de placere, este atunci cand are contractii si isi misca picioarele, la fel cum faci si tu când ejaculezi.

| Andrei258 a răspuns:

In general de placere pentru ca se activeaza serotonina hormonul responsabil de placere dar se poate intamla si invers sa geama sau sa tipe de durere fiecare imparte alege daca se exteriorizeaza sau nu

| Picu06 a răspuns:

Ori de placere, ori de durere, ori de discomfort!
În general la primul contact sexual de durere pentru ca .....NA! Iti dai si tu seama. BYYEEE

| Geo_Geo_2001 a răspuns:

Se excita