| Yhfgsdd a întrebat:

De ce femeile se excita la sunete sau când se masturbează?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Incorect! Cred ca faci confuzie!
Cei care se excita rapid la sunet sau imagine vizuala, sunt barbatii, nu femeile.
Femeile au nevoie de mangaieri, pupaturi, atingeri pe corp, ca sa se excite.

| Celcestietot a răspuns:

Cred că treaba ar sta chiar invers în cazul sexelor, cercetează.

| Sofer a răspuns:

Sunete atingeri masturbare. Depinde cât de nimfomana e fata.

| LPCTSTR a răspuns:

Nici nu-ti poti imagina cum se escita pisica mea cand citeste intrebarea asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cat de bine le faci, ce anume ii spui. Depinde cat este de atrasa de barbatul din fata ei. Sunt unele care se topesc doar sa te auda cum spicuiesti. Daca le place ce vad si aud e de ajuns: https://www.youtube.com/watch?v=1WhQ-AEZovE&t=65s