| pufisorroxiesexxe a întrebat:

De ce femeile se excita mai greu ca barbati dar orgasmul dureaza mai mult?

3 răspunsuri:
| Roberta a răspuns:

Femeile sunt pe picior de egalitate cu barbatii in aceasta privinta. Intr-un studiu complex, in care au folosit termografia si radiatiile infrarosii, cercetatorii au masurat timpul de reactie atat al femeilor, cat si al barbatilor la diversi stimuli sexuali.

| cLeILa a răspuns:

Ca asa aau ele chef, is mai sensibile.citeste asta si vei vedea raspunsul.http://www.suntidiot.com/de-ce-femeile-se-excita-mai-greu-ca-barbatii

| irennee a răspuns:

Deoarce femeile sunt mai pasionale.big grin