| VrRos05 a întrebat:

De ce femeile se feresc din a-și trai trăi viata? Practic ne dizolva și noua șansa de a experimenta fiindcă cu toții știm că cheia spre aventuri e la ele.

17 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Din cauza mentalității bolnave a societății care nu accept a ca și femeia are dreptul sa isi facă de cap nu doar bărbatul

| RAY a răspuns:

Ideea e ca tu esti urat si nu te plac, degeaba te plângi aici și inventezi aiureli, sunt fete care fac sex, le plac aventurile, dar nu cu tine

| sierra1 a răspuns:

Ia uite unde ți-e cheia ta spre aventură

https://www.tpu.ro/......ct-sexual/

| dullcat a răspuns:

Incep sa cred ca esti si tu special. In alte intrebari faci pe-a misoginul care spune ca femeile fac sex cu cine apuca, si aici esti butthurt ca iti dizolva sansele de experimentat. laughing

| dullcat a răspuns:

Daca asculti de anonim vei avea dezamagirea vietii tale.laughing Afla ca femeile nu sunt masini de facut sex, viata reala nu e ca in filme unde doar astfel de scene arata, si nu ai dispozitia necesara sau starea de sanatate sa o faci zilnic de mai multe ori.Nu toate persoanele sunt obsedate de sex.

| dullcat a răspuns:

Anonim3215, mai citeste niste studii, si nu mai face pe sexologul anonim evreu persecutat, pentru toata populatia planetei. Faptul ca tu ai chinuit vreo 200 de femei, cum sustii in comentariile de pe aici, nu inseamna ca ai dreptul sa le impui altora de cate ori sa faca sex pe zi/luna/an.

https://www.verywellhealth.com/how-often-do-couples-really-have-sex-2329045

https://www.medicalnewstoday.com/......s-have-sex

| dullcat a răspuns:

Acum 6 ore | anonim3215 a răspuns:
,, Dullcat5678 - am citit studiile puse de tine.

CAUTĂ pe internet ce scriu eu acum

- de câte ori fac sex evreii cu nevestele lor pe zi sau pe lună sau pe an?

- dacă evreii folosesc prezervativ când fac sex cu nevestele lor măcar 1 singură dată în 21 de ani de căsătorie?

CAUTĂ ce am scris eu - dacă NU găsești pe internet - întreabă și tu un evreu ORIGINAL că îți spune ăla ce citești că scriu eu de sex.''

Pentru ce sa caut asa ceva? Studiile alea sunt generale, indiferent de rasa sau orgini. Aici suntem in Romania si vorbim in general de romani.Nu stiu daca esti constient de asta.Probabil esti, din moment ce simti nevoia sa ridici mana exact ca un copil cu nevoi speciale, si sa anunti ca tu esti,, evreu ORIGINAL'', ca sa iesi in evidenta fata de restul grupului. Nu te-a insultat nimeni cu privire la acest aspect, te injosesti oricum singur.

| Fatamuntilor a răspuns:

Ce insemna pentru, a-si trai viata'''?
fiecare percem diferit acest lucru.

| anonim3247 a răspuns:

Însoară-te și o să faci sex de 50 de ori pe lună cu nevasta.

| anonim3247 a răspuns:

De când citesc eu site TPU te însurai până acum și aveai și vreo 500 de sex cu nevasta.

| anonim3247 a răspuns:

Spune-i lui Dullcat5678 că femeile fac sex de 2 ori pe zi.

| anonim3247 a răspuns:

Dullcat5678 - am citit studiile puse de tine.

| iulia0514 a răspuns:

Mama lor de muieri cum îndrăznesc sa nu se tăvălească cu toți misogini crying
Poate pentru ca avem minte și de aceea nu ne culcam cu toți care ne ies în cale

| VrRos05 explică (pentru iulia0514):

Vă culcați cu ăia burtoși, bărboși, grași, plini de bani, chelioși, mustacioși
Totul e să aibă bani.

| iulia0514 a răspuns (pentru VrRos05):

De unde ști tu cu cine ma culc eu mi-ai ținut cumva lumânarea sau ce? Spre cultura ta generală nu m-am culcat niciodată cu un bărbat chel, burtos, mustacios și nici cu un multimillionar dar cel mai important este ca nici cu prosti nu am avut relați de nici un fel

| ILoveBlackCats a răspuns:

Ele si-o trăiesc pe a lor si tu pe a ta. Fiecare are dreptul sa si-o trăiască cum vrea.
Cheia spre aventura poate fi si un bărbat. Nu?

| VrRos05 explică (pentru ILoveBlackCats):

Nah fiindcă noi chiar dacă vrem sau nu, tot la voi e acceptul din păcate