| alinutza_4400 a întrebat:

De ce femeile se indragostesc mai repede si mai profund decat barbatii?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Pentru ca se lasa usor duse pe apa, in loc sa fie mai dure la sentimente dar oricum mai multe sunt panarame decat femei cinstite asta e problema actuala.

8 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Nu e adevarat! ambele sexe sunt la fel doar ca barbatii isi ascund sentimentele

| AlysaAly a răspuns:

Eu iti esplic cum este la mine nu stiu cum o fi la altele dar parerea mea este ca noi punem mai mult suflet pentru un baiat pentru felul in care se comporta cu noi, insa altele se indragostesc mai repede de felul cum arata in exterior daca este frumos sau urat, mie imi place sa fie dragut cu mine si sa-mi vorbeasca frumos

| Marcelino a răspuns:

Femeile sund conduse de sentimente(in relatie).
Barbatii sunt deseori mai rationali decat femeile.

| WhatMeanLove a răspuns:

Asa suntem noi, suntem mai fragile, mai sensibile(unele dintre noi) si simtim fiori de dragoste mai repede decat barbati! Barbati nu sunt ca noi si lasa totul in voia sorti nu prea i intereseaza multe(pe uni bineinteles)!

| asdasasasas a răspuns:

Dac vrei sa fie si invers dezbracate si adu mancare

| sandra_8620 a răspuns:

Dupa parearea mea femeile au sentimente mult mai profunde decat barbatii. poate fi o legatura si cu faptul ca noi femeile dam nastere copiile. avem instinctul matern care este cel mai frumos sentiment de pe lume

| alinutza_4400 explică:

E si asta o idee laughing) Te dezbraci, faci mancare si s-a si indragostit tipu rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E chestie anatomica.
Barbatii cu sexul si femeile cu sentimentele.