| Memestoyca a întrebat:

De ce femeilor le-a fost dat sa isi aleaga ce barbat vor si barbatilor sa aiba o femeie pe care sunt in stare sa o cucereasca?

12 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Barierele nu există decât în mintea ta.

| RAY a răspuns:

Cei drept in ziua de azi fetele au extrem de mari pretenti, vad eu pe badoo, tinder fete de nota 3 si grase si urate cu sperante de dorian popa,accsesul la vagin va fi din ce in ce mai greu, feminimsul asta agresiv,se marita cu tine apoi te lasa fara nimic,mai trebuie si sa platesti alocatia,daca ai masina,apartament,bani in banca adio,dupa cum vezi vaginul e foarte scump azi,viitorul va consta in roboti sexulai, stai ca nu doar fizicul dar sunt si cu figuri,fitoase, si zbor rapid la altul, femeia din ziua de azi nu merita iubita si evitata, folosita doar pentru sex, ele nu au sentimente, nu iubesc cu adevarat

| Emma30555 a răspuns:

Ele aleg dintre cei ce încearcă sa le cucereasca dar ei însă aleg pe cine sa cucerească, deci cine alege pe cine oare?

| Werrich a răspuns:

Apropo de asta, eu ma uit la cupluri pe strada, el slabut si ea obeza, ma intreb daca acesti barbati nu au fost pedepsiti de Creator pentru ca au ravnit la femei frumoase si suple.
https://timponline.ro/......casatorie/

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

El o ochește dar doar ea hotărăște.În schimb cele naive nu aleg ci sunt alese.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta crezi tu. Lucrurile pot sta și invers. Sau nicicum. Ești învechit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Complici prea mult lucrurile simple. Iti pasa prea tare. Cum te legi mai bine la sireturi? Cand o faci automat fara sa gandesti sau cand icnerci sa te gandesti exact tot ce faci?

| Mopmop a răspuns:

Perpetuarea speciei... daca noi puteam naste progenituri clar situatia se schimba!

| CravataAlbastra a răspuns:

Nu e deloc asa. Poate esti subiectiv de spui asta. Femeile chiar sufera cel mai mult. Oricum depinde mult de la caz la caz.

| Iunicu a răspuns:

Greșit!
Fiecare sac cu petecul sau!
Totul tine de stima de sine.
Limita este numai în creierul tău.
Adolescent fiind, am fost ultimul din grupul meu de prieteni care și-a pierdut virginitatea. Odată cu ea am scăpat de bariera aia din creierul meu. Și de atunci am început un maraton sexual de care îmi amintesc cu plăcere.
Acum am o soție minunată, și doi copii grozavi.
Un singur sfat îți dau. Îndrăznește!
Nici nu ști câtă tristețe produce frica de eșec.

| Razwys a răspuns (pentru Iunicu):

Daca tu ai doi copchii si o sotie minunata, de ce doamne iarta-ma stai pe Tpu.ro (sectiunea dragoste & sex)?

| Iunicu a răspuns (pentru Razwys):

De curios. Cine spune că trebuie să fi nefericit ca să citești sau sa scrii aici?
Și până la urmă de ce na nu împărtășesc din experiența mea.
Crede-mă, am avut aceleași întrebări în adolescență și puteai afla din prea multe surse informații.
Pe urmă am doi copii care se pregătesc să ia în piept adolescența. Sunt curios despre problemele tinerilor de azi.