| anonim_4396 a întrebat:

De ce fete se duc in porno bussines sa lucreze?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cateva din placere, insa marea lor majoritate in mod sigur pentru banii. big grin

| SG1995 a răspuns:

Se plătește bine, deși unele o fac din plăcere, astea care au cariere lungi în spate 10-20 ani, deja nu o mai fac numai pentru bani, există o oarecare satisfacție profesională, care nu, nu cred că e tot una cu orgasmul.

| vocea a răspuns:

Chiar te invit sa intri pe profilul meu si sa vezi la ultima intrebare, parea mea, vezi intelege de ce femeile nu mai sunt femei.

| aladin83 a răspuns:

Pentru bani fac toate in ziua de azi