| Ava1231 a întrebat:

De ce fetele cu ochii albaștri, verzi sunt mai apreciate/placute de baieti decat cele cu ochii caprui?

25 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca sunt mai greu de gasit.

| Mayhem666 a răspuns:

De ce esti asa de sigur ca ceea ce spui e adevarat?

| Ava1231 explică (pentru Mayhem666):

Nu stiu, asa mi se pare
Va intreb si eu pe voi, ce parere aveti
Ce gusturi aveti

| Mayhem666 a răspuns (pentru Ava1231):

Doar pentru ca asa ti se pare tie, nu inseamna ca e si adevarat.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Pentru ca sunt mai "rare" nu oricine are ochi albastri sau verzi. Ochii caprui ii gasesti pe toate drumurile

| Ava1231 explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Mie nu mi se par asa rari.
Peste tot vad persoane cu ochi albastri

Răspuns utilizator avertizat
| Ava1231 explică (pentru Hyacinth):

rolling on the floor

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru Ava1231):

Unde stai ca vreau sa vad si eu. Numai caprui nimeresc

| CIaudiu a răspuns:

Generalizezi si nu-mi place... sad

| Ava1231 explică (pentru CIaudiu):

Bine gata, nu mai generalizez :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie îmi plac cele cu ochi albaștri sau verzi. Într-adevăr sunt adorabile. Dar mai mult decat cele enumerate, dacă nu are caracter, bun simt, atunci se anulează totul.

| Cheo0S a răspuns:

Of doamne da ce depresive sunt intrebarile tale.
Focuseaza te pe tine nu te mai uita la altii, daca nu ai de la natura ochi frum asta e.
Te inteleg, si eu ii am caprui nimeni dar nimeni nu a zis ca am ochi frum crying( plang

| Ava1231 explică (pentru Cheo0S):

Mie nu-mi plac ochii albastri si nici cei verzi.
Intrebam doar asa... sa vad de ce sunt atat de apreciati de altii.
Mie mi se par spalaciti si nu mi au placut niciodata. Ii am caprui si sunt foarte multumita.

| Saiko10 a răspuns:

Sincer habar nu am ce culoare are ochii persoanelor pe care le cunosc, presupun ca sunt caprui pentru ca sunt cei mai comuni, dar chiar nu imi pasa, nici macar nu stiu ce culoare are ochii fostei.

| Ava1231 explică (pentru Saiko10):

Cum sa nu stii ce culoare au ochii fosteilaughing)))) da cand erai cu ea stiai?

| Saiko10 a răspuns (pentru Ava1231):

Habar nu aveam, cred ca multi baieti nu prea dau asa mare importanta la ochii persoanelor, adica de multe ori sunt concentrati pe alte lucruri.

| Ava1231 explică (pentru Saiko10):

Alte lucuri cum ar fi? happy
Tu pe ce lucruri te concentrai?

| Saiko10 a răspuns (pentru Ava1231):

Daca un baiat are timp sa se uite la o fata frumoasa nu cred ca se uita tocmai la ochi.

Răspuns utilizator avertizat
| InYourPants a răspuns:

Nu e asa pielea inchisa si tonurile inchise sunt mai apreciate

| CristianPetre2002 a răspuns:

Mi e imi plac cu ochii căprui

| mmmmmattta69 a răspuns:

Pentru put