| 9620eu a întrebat:

De ce fetele de la noi sunt atrase de barbatii straini, in special de arabi?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu nu am vazut asa ceva, unde ai vazut tu asa ceva?

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca si barbatii starini sunt atrasi de fetele tinere si frumoase de la noi, iar banii lor si saracia fetelor, sunt de ajuns pentru a le convinge ca de le plac barbatii straini, ajung sa puan capat saraciei in care sunt.

| Emilian65 a răspuns:

Pentru ca ei au bani si masini scumpe.

| kandaraki a răspuns:

Fiindca le plac banii lor si scula lor!

| AlexCristi97 a răspuns:

Tin sa cred ca nu toate se uita dupa bani. Din cate am vazut arabii ori sunt urati si scarbosi ori sunt masculini si "handsome". Plus ca e chestia asta ca e altceva fata de ce ar putea avea pe aici. Si mie imi plac norvegienele, fara a fi ceva interes ascuns in asta (sex/bani)

| Cyrano a răspuns:

Pentru ca au multi multi bani!

| мартна a răspuns:

Baniii! Femeile proaste sunt atrase de bani.

| Florin_Andrei_Mindru_1994 a răspuns:

Banul frate!