| Sorin_8124 a întrebat:

De ce fetele se excita mai greu ca baietii?

Răspuns Câştigător
| Delia_4554 a răspuns:

Dragul meu, noi fetele ne excitam mai greu decat voi, pentru ca asa este organismul nostru, dar sunt fete care se excita si mai repede decat baietiiwinkingdar, depinde...ca daca tu ca baiat stii ce sa faci, sau km sa excitzi o fata, vei vedea ca se excita mai repede.acum depinde si de tine. vrei s-o excitzi tu pe ea sau ea pe tine.in cazuri din astea.depinde :*

7 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pentru ca asa ne-a lasat mama Natura, pe de o parte, iar pe de alta, crede-ma ca exista si tipe atat de dotate, incat in 5 minute ard, si in uramatoarele 2-3 pot ajunge lejer la orgasm!
Ideea e ca si ea trebuie sa vrea atunci cand vrei si tu, si sa mai si stii cum s-o incingi!

| Georgiana2905 a răspuns:

Pentru ca baietii nu le aduc in acea stare -
Pentru ca nu tot timpul aratam asta!
Pentru ca ne place sa ne jucam cu voi, oferandu-va sperante si sperante iar daca merita-ti facem si noi un pas in plus.

| Georgiana2905 a răspuns:

Meritati -.-sorry.

| Bebelushaaː a răspuns:

laughing Asa suntem noi fetele. bine, mai exista unii baieti care stiu cum sa isi excite partenera la maxim happy

| ancutsa410 a răspuns:

Pentru ca baietii nu stiu cum sa excite o fatalaughingsi o fata nu se lasa asa usor
in timp ce un baiat cum vede o fata i se...rolling on the floor scoalalaughing) {sczatzi expresia]]hee hee

| scumpikxa a răspuns:

Pentru ca fetele is mai excitante decat baietii deci e mai greu sa le exciti. Simplu! funda?

| TaZManik a răspuns:

In general fetele ce se uita la tine se excita greu