| DeeaDiDi123 a întrebat:

-De ce fetele se îndrăgostesc mai greu decât băieții?

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca la fete sentimentele trec prin inima, pe cand la baieti prin "organ".
Baietii se "indragostesc" rapid de toate fetele care sunt dispuse sa le ofere sex. Evident ca o asemenea indragosteala nu are un viitor prea lung, fiindca baiatul realizeaza la un moment dat ca nu iubeste fata respectiva, sau a gasit alta care ii ofera acelasi lucru, si cu usurinta, sare dintr-o relatie in alta.
Dar hai sa nu confundam indragosteala cu dorintele sexuale, ca una trece prin inima si cealalta prin organele sexuale.

Răspuns utilizator avertizat
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Care fete? Care băieți?

| Catrice a răspuns:

Zau? Nu e pe dos?

Răspuns utilizator avertizat
| Werrich a răspuns:

Fetele au nevoie de timp, le trebuie timp sa compare zecile de băieți care le scriu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred că e mai degrabă invers.

Fact: unii dintre băieți se îndrăgostesc cu "capul" dintre picioare, nu cu inima.

Răspuns utilizator avertizat
| Masterchief117 a răspuns (pentru DeeaDiDi123):

Daca doresti, poti intre pe postul meu despre blackpill -dating market. Gandesti unele idei si probabil va iesi ceva interesant.

| PaulCos a răspuns:

Nu greu se indragostesc, ci greu gasesc barbati. De baietei salivand sunt probabil satule. Mai pe intelesul celor care au abandonat scoala in clasa a IV-a femeia este atrasa de barbat, femeia poate creste si educa un baietel, fetita se poate juca cu un baietel.

| AlinaMereuta a răspuns:

What? Boss poate e invers. Fetele se îndrăgostesc mai repede și pun mai mult suflet.
Ele gândesc cu capu de sus nu cu cel de jos

Răspuns utilizator avertizat