| Bogdan_Bogdancs_1991 a întrebat:

De ce fetele se plictisesc atat de repede?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Baietii se plictisesc la fel de repede. Tine de persoana de langa, cat de bine stie sa mentina interesul.

| RAY a răspuns:

Lipseste un interes, atractia fizica sau personalitatea acelui baiat nu prezinta un interes simplu

| Violleta2022 a răspuns:

Se plicisesc repede, cand si in ce conditii?
Fii mai explicit si da amanunte ca sa intelegem de ce spui tu asta.
Nu uita sa ne spui si ce varsta ai!

| anamariarot a răspuns:

Cine sa le mai inteleaga... laughing Depinde de persoana, de interese si de partener. Eu de exemplu, daca iubitul ar fi cam bleg, sa nu am ce discuta cu el, m-as plictisi

| kandaraki a răspuns:

De ce pasarile zboara?
de ce ninge?
de ce ploua?
de ce barbatii au penis?
de ce iubim?
pai uite asa e si intrebarea ta.
de ce baietii iubesc fotbalul.

| мартна a răspuns:

Mie nu imi place sa ma plictisesc, daca pot spune asa. Spre exemplu, imi plac relatiile de durata. Cred exact contrariul, adica... Eu consider ca timpul petrecut cu partenerul te ajuta sa ii aprofundezi gusturile, sa intri mai mult in aria lui de gandire, e din ce in ce mai frumos! happy Nu ma pot plictisi niciodata... Mai ales ca sunt foarte vorbareata si "lipicioasa". :-)

| InfoGirl a răspuns:

Depinde de fete (eu personal nu ma plictisesc niciodata). Trebuie sa stii sa le exciti cum trebuie si sa o faceti tare pentru a nu deveni plictisitor

| MycutzuXOXO a răspuns:

Nu se dau cu capul de masa

| Alecu_Sorin_1995 a răspuns:

De mere.