| Ciobanelul96 a întrebat:

De ce fetele se uita numai la baietii cu bani si masina?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru ca majoritatea dintre noi doar asa le atragem, majoritatea fetelor sunt frumoase iar majoritatea baietilor nu sunt frumosi, asa ca ele se compromit cu majoritatea pentru niste avantaje materiale sau frica de singuratate etc

daca esti un tip frumos iubita vei avea indiferent de situatia materiala

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i adevarat!
Doar o anumita de fete se uita dupa asa ceva, pentru ca-s materialiste.

| Ciobanelul96 explică (pentru Violleta2022):

Tu nu esti ca celelalte... este?

| GoldenZenith a răspuns:

Alea intra in categoria "fete nepotrivite, pline de aere". Nu sunt toate la fel. Surprinzator, dar adevarat.

Cele care intra in categoria "fete bune si cuminti" sunt mai greu de gasit si dupa ce le gasesti si le deschizi mintea si alea se transforma in fete din prima categorie.

Concluzia: Soarele e verde!

P.s glumeam cu Soarele.

P.s.s persoana potrivita e mai greu de gasit, dar poate ca asa e mai bine, asteapta fata care trebuie.

| FaraNumePls a răspuns:

Pai poate vor un viitor frumos, să aibă tot bărbatul sinele sa fie doar sexi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele fete *

| Hitback a răspuns:

Pentru ca ele se cred niste printese si vor sa fie tinute in puf. Pentru ca ele vor ca doar noi sa muncim, si pentru ca in ziua de azi totul se rezuma la bani. E cam tare sa ai un iubi cu masina faina si lovele. nu?

| SamsungElectronics a răspuns:

Pentru că sunt niște handicapate care știu numai să profite, alea nu sunt fete, sunt niste javre ordinare. Dar nu toate fetele se uită după bani și mașini, vorba aia ( NU TOATE FETELE SUNT LA FEL )

| BiancaAndreeaa a răspuns:

Eu nu fac asta. Dar sigur ca imi doresc un iubit independent stabil financiar. Dar nu obsedat după avere masini si bani

| Aura00 a răspuns:

Nu generaliza, nu toate sunt la fel. Unele sunt interesate de bani e adevarat dar mai sunt si fete care vor sa isi traiasca viata alaturi de un baiat simpatic cu care sa se inteleaga, sa traiasca noi experiente impreuna. Pana la urma cu astea ramai cu amintirile si experientele, nu cu banii si masinile.

| ㅗ눙ㅊ우 a răspuns:

Doar fetele materialiste fac asta si dacă ești cu una ți-aș recomanda sa va despărțiți deoarece persoanele de Jenu nu merita sa aibă iubiti