| anonim_4396 a întrebat:

De ce fetelor le plac baietii populari

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Din ingustime mintala,din lipsa de incredere in propria persoana,din spirit de turma,oho,motivele sunt nesfarsite!
O voi respecta pe fata care va fi atrasa de un obscur cu ochelari,linistit ca un soarece,silitor si curat si-l va face the best boy in the town, doar prin dragostea pe care i-o va insufla.
Gaseste o asemenea fata, sau las-o sa te gaseasca.
Nu vei regreta niciodata!

| elasexygagica a răspuns:

Pentru ca baietii aia stiu ce vor si au bani si sunt frumosilove struck

| Vizitiul a răspuns:

Pentru ca suntem buni la inima si pat.

| Klepto a răspuns:

Baieti populari = multa atentie, baieti populari + fete nepopulare = fete populare din asociere cu un popular, popular = atentie, sa fie in centrul atentiei, toate fetele vor multa atentie, nu conteaza de unde si au tendinta de a se victimaliza doar sa primeasca destula atenti sa se simta ele importante si sa le fie gadilit ego-ul.

| trollface a răspuns:

Popular adica asa ca Benone Sinulescu?