| 2420 a întrebat:

De ce fetelor nu le plac băieții timizi și cuminți ?????????????

34 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate nu sant buni de nimic asa considera.

| Adry05 a răspuns:

Că nu-mi place să stau să le pescuiesc cuvinte din gură și să dau eu comandă la restaurant că el e prea timid

| RAY a răspuns:

Nu e vorba ca e cuminte si e vorba ca nu e atragator fizic,nu toti care au iubita sunt pesti,dealer de heroina sau eu mai stiu, tine de aspectul fizic,desigur ca conteaza si sa fii barbat,si eu ma astept ca un barbat sa fie hotarat,sa aiba un scop,sa iti imbunateasca, evolueze in toate, eu cred ca cu toti putem, doar ca din cauza frici, anexitati nu reusim sa iesim din zona de confort

| Violleta2022 a răspuns:

Mie si altora vreo 10 milioane, ne plac!

| Emma30555 a răspuns:

Pai și aia cuminți cum de se căsătoresc au familii? Poate când sunt tineri ei aleargă după fete" rele " care ies în evidenta, iar ele se uita la ăștia mai tupeiști mai buni la vrăjeală. Apoi se maturizează iar aia timizi nu mai sunt asa timizi se maturizează iar fetele cuminți la fel, încep sa fie observate fiindcă încep sa iasă în evidenta. Dacă ești timid automat nu ești la fel de sociabil, de aici apare dificultatea de a ți face o prietena

| Lukasssz a răspuns:

Mentalitate de romani, unde cei timizi si cuminti sunt considerati prosti.

| Invictusman a răspuns:

Le plac ălora de la doftana rolling on the floor

| alexalx1234 a răspuns:

Pentru că sunt considerați plictisitori, iar fetele doresc doar băieți șmecheri pentru a se lăuda prietenelor și a da bine în societatea asta infectă.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Cred ca ai pus intrebarea asta si inainte si dupa ce mi-am sters eu contul! Am mai zis asta si o repet:fetele vor in primul rand masculinitate, comportament alpha, care de obicei este transmis de figura ta, deci este ceva genetic, ori tu din cate imi amintesc esti cel care zicea ca are figura de copil! Aia e, frate, crede-ma ca si eu sunt in aceeasi situatie, nu avem ce sa facem, asa ne-a lasat natura! Si sa nu cumva sa te lasi pacalit de pick up artists, ca nu poti deveni alpha, ori esti nascut asa, ori nu esti!

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru FilosofulDepresiv2022):

Ai revenit din nou pe site

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Dap, am revenit! happyMa bucur sa vad ca inca isi aminteste cineva de mine!

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru FilosofulDepresiv2022):

Sigur ca imi mai amintesc de tine. Erai un utilizator fain.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FilosofulDepresiv2022):

Asta i societatea de acum. Devine tot mai stricata si mai "naspa". Zici ca ni se inchid mintile. Da nu ai csf

| SoareDaniel a răspuns (pentru anonim_4396):

Sorry m-am etichetat pe mine tie voiam sa iti dau comentariul laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că sunt naşpa, plictisitori, fără pic de personalitate, masculinitate 0.

...şi unii chiar imprevizibili dacă înţelegi ce vreau să spun.

| blairelovesmusic a răspuns:

Eu ii ador, logodnicul meu este unul dintre ei.

| isemilia a răspuns:

Nu generaliza. Unora le plac. Insa depinde pe cine intrebi.

| AndreeaWTS a răspuns:

Bănuiesc că e vorba de fetele din cercul tău de prieteni/cunoștințe.
Presupun că n-ai de unde să știi ce le place sau nu le place tuturor fetelor.
Întrebarea are atâta relevanță ca și când ai fi întrebat de ce fetelor nu le plac băieții cu adidași albaștrii.

Sau poate ar fi fost mai corect să întrebi "de ce pițipoancelor pe care le știu eu nu le plac băieții timizi și cuminți?"

| SoareDaniel a răspuns (pentru AndreeaWTS):

Plimba ursu si lasa vrajeala asta proasta, suntem satuli pana peste cap de textele voastre noi astia fara noroc la fete, ca mie imi place tipul cu personalitate si nu cum arata, ca nu e nevoie sa nu ai experienta la f---utut BLA BLA BLA

| AndreeaWTS a răspuns (pentru SoareDaniel):

Învață să citești. Așa poate ai să înțelegi ce scriu.
Și nu te mai victimiza că nu rezolvi nimic "noi ăștia fără noroc la fete".
DA. E important cum arată. Pentru că e normal să aibă grijă de trupul lui din toate punctele de vedere. Nu să arate ca o casă abandonată.
DA. E important să aibă experiență sexuală. Pentru că eu nu-l iau să-l cresc sau să-l învăț.
DA. E foarte important să aibă caracter și personalitate. În primul rând pentru că fără astea, nu le va obține pe celelalte de mai sus.
În al doilea rând, pentru că eu nu voi sta niciodată lângă un idiot, care pe lângă faptul că nu-l duce mintea mai e și plin de el.
Nu e vina nimănui că a ajuns la o vârstă și n-a fost în stare să se creeze el pe el și să devină persoana la care probabil doar visează.
Ce poate să-ți placă la unii cu aere de atotștiitori, care consideră că vina pentru eșecul lor aparține oricui altcuiva, chiar dacă ei, în viața lor, n-au mișcat un deget pentru a rezolva ceva. Se mulțumesc doar să se plângă și să incerce permanent să generalizeze problemele lor, ca și cum ar fi problemele tuturor.
NU. Idioți sunt numai unii. Și normal că întotdeauna vor avea parte numai de pițipoance. Care îi vor trata ca atare.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns (pentru AndreeaWTS):

Nu intelegi si nu vei intelege niciodata nimic! Crezi ca el(Soare Daniel)a avut atitudinea asta tot timpul? NU! A preluat atitudinea asta dupa ce a avut experiente negative din cauza a ceva ce el nu poate controla! Incearca sa gandesti mai logic inainte sa dai un raspuns!

| SoareDaniel a răspuns (pentru AndreeaWTS):

Nu e adevarat, conteaza si cum arati si statutul tau social, mi-a confirmat lucru asta chiar soramea mai mica cu 6 ani decat mine care sta cu unul pe 20 si produce MILIOANE bune lunar... el trebuie sa inteleaga ca are o valoare 0 ca stiu ce am vorbit cu el sta pe un salariu mizerabil si locuieste cu parintii E GAME OVER de tot pentru el

| SoareDaniel a răspuns (pentru AndreeaWTS):

Toate sunteti asa, uita-te la Youtube-ri de exemplu, tu ai impresia ca alea stau cu baietii aia neaparat din dragoste ca nu conteaza ce face respectivul si anume cati bani scoate din Youtube ele nestiind sa faca un ceai cred...el nu are nici macar permis sau masina la anii lui laughing)) si s-a ajuns asa pentru ca pana si tarancile alea cu 12 clase au tot astfel de aspiratii vreau un bad boy care sta bine cu banii si bate in stanga si in dreapta, inteleg sa ai astfel de pretentii ca fata cand ai un master sau ai terminat o facultate dar invers NU REUSESC SA INTELEG

| SoareDaniel a răspuns:

Am mai zis si prin alte intrebari pana si pocaitelor le plac baietii BAD BOYS, povesteam cum ca una l-a lasat pe unul la casa lui casatoriti fiind pentru un samsar, ce sanse crezi ca ai la astea care se foot ca masinile de cusut fara frica de dmz! vai si amar

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns (pentru SoareDaniel):

Brutal! Dar na, asta e realitatea, ce sa facem? Nu avem ce!

| SoareDaniel a răspuns (pentru FilosofulDepresiv2022):

Si stai ca inca nu a inceput pentru noi, deja mai e putin si vine vara, al an in care nu iesim din case sa mergem la plaja ca nu avem cu cine laughing)) vai de mama noastra ce ne asteapta

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns (pentru SoareDaniel):

Bro, eu la vara trebuie sa invat pentru bac happy! Nici nu prea am timp sa ma gandesc la asta happy!

| SoareDaniel a răspuns (pentru FilosofulDepresiv2022):

Oricum pe mine nu ma mai intereseaza subiectul asta dupa 30 de ani te obisnuiesti si ne---utut si fara prietena, am scos din pariuri luna asta frumos de tot zilnic, mai bine imi vad de VICIU meu toata viata si gata! da pentru el NU IL VAD BINE

| SoareDaniel a răspuns (pentru SoareDaniel):

Una e sa nu ai nicio preocupare, sport, alergat, invatat sau jocuri de noroc cum am eu sa iti ia gandul de la faptul ca esti singur si alta e sa te trezesti si sa fii suparat ca te gandesti toata ziua la faptul ca nu ai o pzd langa tine, normal ca te termina pe zi ce trece te farama! el nici macar NU FACE NIMIC sa iasa din bula asta, gen bah dale-n mm de femei pana la urma, pot sa ma obisnuiesc asta facand alte activitati care sa imi fure gandul de la asa ceva! dar el bag mana in foc ca nu o face

| 2420 explică (pentru SoareDaniel):

În sfârșit ai înțeles care este problema mea.

Tu ai un viciu care să te ajute să uiți de singurătate dar eu nu am nici-un viciu sau hobby prin care să îmi ocup timpul încât să uit de această tristețe care mă apasă zilnic.

Înțelegi acum care este problema la mine?

| SoareDaniel a răspuns:

Viata e o jungla, iar daca tu nu arati a om care impune respect la brat cu o fata ti-o foote altul, cam asta e realitatea! pocaieste-te poate ai noroc, desi ti-am zis si acolo e extrem de greu sa iti faci o relatie, standardele in materie de baieti sunt la fel

| MariaQuenn27 a răspuns:

Pentru că fetele sunt nebune, și greu de înțeles

| Alex00717 a răspuns:

Pentru ca le se par plictisitori si prea usor de obținut, de aia majoritatea fetelor le plac de baietii aia care sunt fuckboy si iti bat joc de ele, aia e, un baiat cuminte li se pare plictisitor si prea usor de obținut, dar dupa tot ele se plang cand ii aleg pe aia care ajung sa isi bate joc de ele si sa se folosească de ele doar pentru o noaptea.