| Alexandraesanu a întrebat:

De ce fostul meu prieten ma înjura.? Ne-am despărțit acum 3 luni si se comporta cu mine de parca as fi proasta lui ....ma înjura, ma face in toate felurile etc.

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Pentru ca este suparat ca l-ai parasit si se descarca pe tine, asa suntem noi baietii, inseamna ca a tinut mult la tine. Oricum esti proasta daca nu faci cumva sa il ignori complet si sa fie un capitol incheiat din viata ta.

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Pentru ca ii permiti de aia

| alexandrey a răspuns:

Din dragoste.

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexandrey):

Asta nu e o dovada de dragoste. Nu injuri si nu faci rau unei persoane pe care o iubesti. Sa nu confundam dragostea cu obsesia si prostia din capul unora.

| RAY a răspuns:

E un imatur, obsedat de tine, ignora-l

| corbulalbrosu a răspuns:

Prin acest comportament isi demasca adevaratul caracter infect caracteristic doar persoanelor abjecte. Incearca sa te detasezi si fii indiferenta orice ar zice si oricum s-ar comporta, deoarece nici un om educat nu-l va baga in seama.

| neutrino a răspuns:

Atat il duce capul.