| Laurretta a întrebat:

De ce imi intarzie menstruatia? acum 2 saptamani am avut primul contact sexual protejat, dar nu a fost o penetrare profunda (doar capul) ca el nu am mai rezistat si a ejacuat(in prezervativ) si dupa nu am mai continuat ca nu mai avea prezevativ. trebuiea sa-mi vina pe 23 dar nimic. luna trecuta mi-a venit cu 2 saptamani intarziere.
p. s. nu am ciclul regulat!

Răspuns Câştigător
| Marcela a răspuns:

De aceea nu ti-a venit, pentru ca nu il ai regulat
stai linisita ca in 1-2 ani ti se va regla happy

1 răspuns:
| dan_2834 a răspuns:

Daca zici ca ai avut contact protejat nu ai cum sa patesti nimic.Nu e de la asta.Probabil e din cauza ca nu ai ciclu neregulathappyNu ai de ce sa iti faci grijai!:*