| anonim_4396 a întrebat:

De ce in general fetele sunt mai sincere decat baietii?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna,depinde fiecare in parte,sunt si fete care mint mult, sunt si baieti care mint, nu putem spune ca fetele toate sunt mai sincere si baietii niste mincinosi.Bine,de multe ori baietii nu se deschid asa mult fata de o persoana cum se deschide o fata,la fel si sufleteste, o fata e mai sensibila, se indragosteste mai usor si se lasa purtata de sentimente.Multi baieti din dorinta de a cuceri o fata,folosesc fel si fel de minciunele si de multe ori nu doresc sa isi arate adevaratele sentimente, asta e cam asa in general, dar nu toti sunt la fel.Sunt multi baieti sinceri in care te poti baza, mai ales pot spune ca mai multa incredere poti avea intr-un baiat de cand intr-o fata, uneori.

11 răspunsuri:
| ShowTim3 a răspuns:

Nu sunt.Si o zic sincer big grin

Răspuns utilizator avertizat
| kurinkita a răspuns:

Are you kidding me o.O?

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Cine ti-a zis minciuna asta?

| St3luta a răspuns:

Cei care i-au la misto subiectul asta sunt niste FRAIERI

| AndreIT97 a răspuns:

Asculta sfatul unui baiat. Unii baieti se tem sa nu le vezi partea buna... sa ii vezi ca pe niste smecheri. Dar nici unele fete nu sunt mai prejos. In concluzie baietii si fetele smechere nu sunt sinceri.

| Polomitreaci a răspuns:

Ai gresit, deoarece baietii sunt mai sinceri decat fetele.

| CristiIs a răspuns:

Nu existã in general. Se zice cã fetele sunt mai "cuminti", dar sincere nu prea-mi vine a o crede.

| MrSmith a răspuns:

A? laughing Eu credeam ca e invers. Sunt chiar sigur de asta. Mi s-a dovedit de multe ori ca asa e. happy

| Tanya4you a răspuns:

Pai unele pun suflet la niste fraieri care nu meritat sunt sigura ca ca acum sunt mai putine fete care sa fie atat de sincere si de treaba...dar cele pe care le vaf asa mai sensibile etc.trb ei sa isi bata joc de ele.

| blacktear1324 a răspuns:

Pentru ca noi suntem mai specialee|!:X