| Bozgi200 a întrebat:

De ce in zilele de azi, e cool sa te uiți la filme porno fiind copil, iar dacă un adult spune că o face lumea spune că e ciudat.

7 răspunsuri:
| mitzok a răspuns:

Nu cred ca e cool sa te uiti fiind copil, adica cel putin eu daca tot ma uit mai o si dau, nu cred ca am auzit pe nimeni care a zis"mama ce smecher esti te uiti la filme pentru adulti", iar faza cu adultii mi se pare anormala, nu inteleg de ce lumea inca este asa de redusa pentru a zice ca e ciudat daca te uiti la filme pentru adulti

| Bozgi200 explică (pentru mitzok):

Asta mă întreb și eu, eram afară într-o zi și un adult 24 de ani a adus vorba de pornosacuri iar niste copii 13-15 ani au început să râdă: Vai tu te uiți la filme porno, hahaha!

| elaventurero a răspuns:

De fapt materialele pornografice sunt precum zaharul, alcool... Tot un drog legal. Cum bine știm totul e sa nu abuzam, nu zice nimeni sa nu bei și tu o bere la 2saptamani laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deoarece ca copil e normal ca numai "visezi la asa ceva" ca om adult teoretic ar trebui sa ai prietena cu care sa FACI ce vezi in filme porno.

| RAY a răspuns:

Voi aveti de eduatie sexuala nu vazutul de film porno, ce sa vezi acolo, sa pui in aplicare si sa fi gravida la 15 ani,descoperirea sexualitati da este benefica pentru dezvoltarea unui individ,dar si educatia, masturbarea este benefica, atingeri intime, prieteni cu sexul opus, dar cu limita

| Adry05 a răspuns:

Cine spune că e ciudat că eu n-am auzit niciodată de așa ceva?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cine zice că e cool? Ce înseamnă cool? Că ți se scoală când te uiți?