| lanaaaaa a întrebat:

De ce isi schimba menstruatia cantitatea? Cred ca m-am racit la ovare si imi curge foarte putin fata de datile trecute.

Răspuns Câştigător
| kx123 a răspuns:

Da, de la raceala iti poate curge mai mult, si de la antibiotice.Nu tebuie sa te sperii, nu cred ca ai nimic grav. Unor fete sunt ture in care le curge foarte mult, iar ture in care curge foarte putin.

2 răspunsuri:
| piticooot1 a răspuns:

Depinde si de cat efort faci. De obicei cand racesti la unele femei curge mai putin, iar la altele mai mult. Nu in fiecare luna e la fel si nici durerile menstruale nu sunt in fiecare luna atat de dureroase. Cel putin asa mi se intampla mie.