| Georgeeeeeeeee a întrebat:

De ce iubim femeile, cum ar întreba M. Cărtărescu?

Răspuns Câştigător
| TheBlackAng3l a răspuns:

Femeia este cea mai frumoasa fiinta de pe pamant
prima data la o fata iti place infatisarea,nu?
apoi o cunosti si vezi ca sunteti compatibili, ca tineti unul la celalalt
dar femeia este o fiinta minunata, frumoasa si uneori mai desteapta, uneori ne ajuta sa ne ridicam, sa ne punem ambitia si sa reusim in viata sa obtinem lucruri importante tongue parerea meawinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheBlackAng3l):

Asa am crezut si eu la inceput, pana s-a aratat a fi o scorpie caruia nu ii pasa de dragostea mea

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=siq4DPR4CzQ

| Dumnezău a răspuns:

Pentru ca atat de patetici suntem, incat ne simtim impliniti sa avem o bucata de carne langa noi.Asta,indiferent de sex.Si pentru ca va face compania sa va simtiti mai bine.Cam asta sunt toti, dame si domni de companie.Nu ca unii n-ar gasi personajele astea indispensabile...

| 4b a răspuns:

Eu nu le iubesclaughing

| RAY a răspuns:

Ca sa suferim de aia

| neutrino a răspuns:

Pentru ca ele ne fac sa ne simtim importanti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce ai vrea sa iubesti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa nu iubim animalele.

Răspuns utilizator avertizat
| TuRneR01 a răspuns:

Iubim femeile pentru ca nu suntem gay, suntem atrasi de femei, daca barbati si femeile nu s-ar iubi intre ei cum s-ar m-ai inmulti lumea?

Răspuns utilizator avertizat