| anonim_4396 a întrebat:

De ce la putin baieti le plac fetele cu forme(un pic plinutze) si mai mult cele slabe? cum se spune acum."scanduri". care este motivul

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Cand eram mai mic, mi se parea ca unele fete sunt mai grase, dar acum imi dau seama de greseala mea. laughing
Umm, pai ca baietii se dezvolta mai tarziu, ca ei de obicei sunt mai slabi si atunci au parerea asta despre o fata care de fapt ii numai buna. Poate de asta le plac si fetelor baietii mai mari, ca astia nu au vederea asa de deformata. thinking

| VacutzaRoscata a răspuns:

Nu-i deloc adevarat, stiu foarte multi baieti carora le plac fetele mai plinutze dar in schimb nu stiu mai nici unul caruia sa-i placa fetele gen ''scanduri''

| Bettw a răspuns:

Mai si intrebare dc? Poi iti sp eoo ca uh daca ai fi baiat nu te uithat l o fta care e plinuta.si mai de graba te uitai l o fata slaba care arata MULTH mai bine decat cea plinuta. J...asStha nu insSeamna ca daca e slaba i se zice ca e o "scandura".hee hee. j prb baietilor mai plinutzi le plac fetele mai plinutze. sti cum e vba aia. "ke se aseamana se aduna".happy bye!

| spike625 a răspuns:

Nui adevarat disperatilor(adica in prop de 90%)le plac cele cu forme...cred ca din cauza ca asa au vazut in filme...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Habar nu avem ce vrem noi baieti in ziua de azi happy Suntem mai nebuni noi!

| Alexandra97_9890 a răspuns:

Aozi la ea... scanduri... pentru ca baietilor, indiferent ca sunt grasi sau slabi le sta bine cu o fata subtirica pe langa ei, insa daca pui un baiat mai slab pe langa o fata mai mare ca el arata funny laughing
plus ca daca au o fata subtire, delicata si sensibila pe langa ei, ei se simt puternici si protectori, fata de o fata care mai degraba il protejeaza ea pe el decat invers laughingwinking