| UnNimeni2930 a întrebat:

De ce ma atrag pe mine mai mult femeile trans decât cele normale, eu încerc sa evit acele femei din mintea mea dar nu reușesc chiar deloc, mereu ma uit la filme cu trans pentru ca ma excita foarte mult dar as vrea sa renunț la fanteziile astea handicapate...fiind eu virgin la 22 de ani nu stiu dacă mai sunt sau nu dar am încercat sa fac sex cu o fata și nu mi se scula deloc și ea ma săruta, stătea pe mine făcea tot felul de mișcări și degeaba nu am reușit sa o fac, și ma simt foarte aiurea, întru în depresie mereu și acele fantezii cu fete trans tot îmi apare în minte și nu pot sa mai controlez deloc, mereu ma uit la filme cu ele și ma masturbez fără sa ma mai opresc, și as vrea sa o încetez cu asta, știu ca sunt ciudat și îmi asum asta dar va rog ajutați-mă cu un sfat ca să scap de problema asta ca mie îmi este frica sa nu o iau aiurea mai tare în viitor. ????

Răspuns Câştigător
| CrITyzen a răspuns:

Mergi la un psiholog, cand stii ca ai o problemă care persista, psihologul te poate ajuta, cum ajuta alți oameni. El va stii ce sa faca in acest caz + iti va fi mai usor sa vorbesti cu el despre acest lucru

7 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Nu cred ca esti ciudat dar problema e ca se gasesc cam greu fete trans. Sigur nu iti plac de fapt băieții+ un fetiş de crossdressing? Sau poate erai prea anxios cand erai cu fata, mai poti sa incerci.

| UnNimeni2930 explică (pentru Justme1997):

Nu îmi plac băieții dar mai am un fetiș mai ciudat ca îmi plac dresurile prea mult și ma excita prea tare doar dacă vad ca le poarta fetele si transexualii ba chiar ma îmbrac și eu câteodată în ele și îmi e aiurea asa dar nu ma pot abține...

| Justme1997 a răspuns (pentru UnNimeni2930):

Nu imi pare ciudat, baftă

| GouDidodino a răspuns:

Esti curist, baiatule, accepta realitatea

| AntonioCovaciu a răspuns:

Suferi de masturbare cronica și ești și dependent de pornografie, motivul pentru care nu ai avut erecție e pentru că psihic sexul real nu e că în filme pentru tine, cum ar fi luminile și fetele blonde. Mă rog daca vrei să îți rezolvi problemele încearcă să eviți total pornografia și masturbarea. Recomand site-ul NoFap, mie mi-a schimbat viața. Dacă crezi că nu ești dependent încearcă să eviți filme și masturbarea timp de 4 zile, așa îți vei da seama.

| AntonioCovaciu a răspuns:

De asemenea dependenți de filme pornografice ajung să vizioneze filme tot mai hardcore pentru a le creste nivelul de dopamina. Sa făcut un studiu pe baza acestui subiect, un mascul ajunge satul de aceeași femela eventual, dar dacă acesta are la dispoziție tot mai multe nu va înceta să se satisfacă sexual. Acest experiment sa făcut pe animale dar funcționează și în cazul oamenilor la tine cu pornografia

| doctorandus a răspuns (pentru AntonioCovaciu):

Nu exista adictie de pornografie. DSM-5-TR va da tonul in acest sens pentru urmatorul deceniu, incepand cu martie 2022.