|

De ce ma atrag pe mine mai mult femeile trans decât cele normale, eu încerc sa evit acele femei din mintea mea dar nu reușesc chiar deloc, mereu ma uit la filme cu trans pentru ca ma excita foarte mult dar as vrea sa renunț la fanteziile astea handicapate...fiind eu virgin la 22 de ani nu stiu dacă mai sunt sau nu dar am încercat sa fac sex cu o fata și nu mi se scula deloc și ea ma săruta, stătea pe mine făcea tot felul de mișcări și degeaba nu am reușit sa o fac, și ma simt foarte aiurea, întru în depresie mereu și acele fantezii cu fete trans tot îmi apare în minte și nu pot sa mai controlez deloc, mereu ma uit la filme cu ele și ma masturbez fără sa ma mai opresc, și as vrea sa o încetez cu asta, știu ca sunt ciudat și îmi asum asta dar va rog ajutați-mă cu un sfat ca să scap de problema asta ca mie îmi este frica sa nu o iau aiurea mai tare în viitor. ????

5 Raportează Evaluează
5 răspunsuri:
| a răspuns:

Nu cred ca esti ciudat dar problema e ca se gasesc cam greu fete trans. Sigur nu iti plac de fapt băieții+ un fetiş de crossdressing? Sau poate erai prea anxios cand erai cu fata, mai poti sa incerci.

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| explică (pentru Justme1997):

Nu îmi plac băieții dar mai am un fetiș mai ciudat ca îmi plac dresurile prea mult și ma excita prea tare doar dacă vad ca le poarta fetele si transexualii ba chiar ma îmbrac și eu câteodată în ele și îmi e aiurea asa dar nu ma pot abține...

| a răspuns (pentru AndreyOprisann):

Nu imi pare ciudat, baftă

| a răspuns:

Esti curist, baiatule, accepta realitatea

| a răspuns:

Mergi la un psiholog, cand stii ca ai o problemă care persista, psihologul te poate ajuta, cum ajuta alți oameni. El va stii ce sa faca in acest caz + iti va fi mai usor sa vorbesti cu el despre acest lucru