| Loreddana a întrebat:

De ce ma indragostesc doar de golani?

12 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Fetele cuminti mereu iubesc baietii rai

| yourfriend111 a răspuns:

Pentru ca atat te duce capu'

| BonneLess a răspuns:

Era si o melodie " fete bune, baieti rai.". Parerea mea este ca si un "golan" poate iubi cu adevarat mai ales daca fata e cuminte si ascultatoare.

| mrjohanys a răspuns:

Pentru ca iti place sa canti la taragot

| LolaLollita a răspuns:

Fete cuminti, asta vor baietii rai, clar...
Baieti rai, asta vor fetele-n generalwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că ești cumințică. Știi "+" cu "-" se atrag.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru k ala i genu tau asa-i s i la mine de cei timizi ne plictisim iar cei rai ne atrag ca sunt mai altfel in ochii nostrilaughing e ceva ce nici eu nu pot explica la asta tot ce stiu e ca aia si la baietii cuminti dau de alea relelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca iti dai seama de potentialul tau

| blueheart a răspuns:

Pentru ca ei sunt genul tau. happy

| JustRoxanne a răspuns:

Si eu patesc la fel!

| stanciucristian a răspuns:

Ca o avem marewinking

| Madamada1994 a răspuns:

Eu nu pot spune ca m-am indragostit pana acum doar de golani. Dar si eu sunt cu un baiat care este golan. in general noua fetelor ne plac ''golani'' pentru ca ni se par mai interesanti nu stiu, ne simtim protejate alaturi de un golan, un baiat '' bazat''... Eu ma simt protejata si in acelasi timp sunt si foarte fericita alaturi de iubitul meu, chiar daca este mereu cu baieti din anturajul lui... Asa suntem noi fetele laughing