| anonim_4396 a întrebat:

De ce ma plictisesc de parteneri repede? Tot timpul caut ceva nou si distractiv, nu pot sta mult timp cu aceași persoana.Ma plictisesc repede si nu ma vad măritată niciodata.
Oare de ce sunt asa?

Răspuns Câştigător
| Paul754880338 a răspuns:

Pentru ca nu ai definit ce cauti!

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca esti superficiala.
Cand te vei maturiza si vei intelege ca trebuie sa cauti anumite valori intr-un om, dar si sa oferi ceva, vei reusii sa gasesti si oameni potriviti tie, cu care sa nu te plictisesti.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiindcă pornești în relație ca la o distracție. Așa este sexul, relaxant. Tensiune, relaxare, plictiseală. Dacă vrei relație stabilă, adaugi la asta responsabilitatea.
Adică fără prezervativ, cu asumarea consecințelor. If you know what I mean.
Dar o să citești ce am scris eu aici și o să te faci că nu înțelegi. De ce? E mai comod așa.

| Sofer a răspuns:

Nu ai întâlnit pe cineva care sa te facă sa te îndrăgostești maxim de el și sa nu te mai plictisești de el niciodată.

| Goete a răspuns:

Eu nu as spune ca nu ai definit ce cauti, as spune ca nu ai gasit ceea ce - constienta sau nu - cauti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ori ești mgtow, ori ai o tulburare de personalitate, ar trebui sa fi axata deocamdată pe aventuri fiindcă asta te defineste cu părere de rău până rezolvi problema la psiholog

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebui sa ii spui și partenerului sa nu își facă speranțe aiurea să pună suflet apoi îl părăsești și ăla ori cade în depresie daca e sensibil ori își pune capăt. Ești un *** monster pentru relații serioase

| armand69 a răspuns:

Pentru ca cel mai bun afodisiac este NOUL

| Aladin1403 a răspuns:

Sincer? Pentru ca iti place ciocanul

| besmartbr a răspuns:

Încearcă relatii cu beneficiiwinking nu este nevoie sa fi intr-o relație neapăratwinking 4 ani de zile doar asa am avut relatii