| Veroniquest a întrebat:

De ce mai nou, cand eu si iubitul meu suntem pe mess, amandoi trebuie sa zic eu prima "salut" sau "buna, cf?"...Inainte era super altfel, cum intram online ma aborda imediat... s-a saturat de mine si nu stie cum sa spuna? eu nu cred fiind ca vorbim pe mess si cand il abordez eu prima cca o ora 2.Care e treaba oare?

5 răspunsuri:
| cossmy a răspuns:

Sa stii ca si eu am facut la fel. Tot eu o cautam, ea niciodata si am inceput sa nu'i mai zic nimic sa vad daca ea are chef sa vb cu mine si sa se bage in seama prima. Trebuie amandoi cu randu sa incepeti, pentru ca altfel (exact cum zici si tu) ai impresia ca s-a saturat d tine, desi nu e asa...trust me, testat pe propria pielewinking

| play4girls a răspuns:

Tu cu iubitul tau trebuie sa stati mai mult imreuna ''face to face''.dal dracu de mess,si tu faci parte din generatia ''insociabililor de pe net''? trebuie sa va pertreceti timpul mai mult impreuna (si nu pe mess).se vede ca nu e o relatie(open), e doar vrajiala. daca vrei sa afli ce se intampla vb deschis cu el, nimic mai mult.bafta!

| TormentOfSins a răspuns:

E posibil sa vrea sa vada daca il caut tu prima, un fel de test de iubire sa isi intareasca convingerea ca tii la el sincer

| irinathebest a răspuns:

De fel ei ar trebui sa ne salute stiu cum te simti prin asta trec si eu acum nu-l baga in seama nici tu chiar daca ti se rupe inima si vrei sa vorbesti cu el nu o faa, apoi o sa vezi cum o sa-ti dea n semn eu asa am facut si sincer mi-a trimis mesj de ce nu intru pe mess! sper saa-ti foloseasca si daca nu te superiFUNDITA!

| AlynaMarya_6491 a răspuns:

Incearca sa afli de la un prieten de.al lui. Daca nu, fa-l gelos. Daca nu merge nici asta intreaba-l sau mai bine desparte-te de le. Cel mai bine.