| vasivasy a întrebat:

De ce mai toate fetele prefera baieti cu ochii albastrii?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Prefera pe naiba, daca ar fi preferat am avea cu toti culoarea aia, femeile duc specia mai departe ceea ce afirmi este o tampenie

| corbulalbrosu a răspuns:

Niciun prieten de-al meu nu are ochii albastrii si cu toate astea au fost si sunt preferate si in continuare de femei. Daca vrei sa stii si motivul afla ca nu se datoreaza culorii ochilor, sunt preferati din cauza ca au ceva ceva mult mai important, dotarea poate mai putin "frumoasa" dar impresionanta din pantaloni. laughing

| J0B0MAT a răspuns:

Mie imi plac ochii verzi cel mai mult.

| sofisis a răspuns:

A? asta de unde naiba mai e scoasa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce generalizezi? Eu, spre exemplu prefer baietii cu ochi verzi laughing Daca ai intalnit tu 2-3 fete cu aceleasi gusturi, asta nu inseamna ca toate sunt atrase de baieti cu ochi albastri

| AnaGabriela0000 a răspuns:

Nu-i adevarat! Ochii caprui si cei negri sunt baza!

| Biaa17 a răspuns:

La toate fetele le plac ochii albastri da nu ii prefera neaparat... "Toate fetele adora ochii albastrii dar ele mereu de indragostesc de cei caprui" la mine se aplica asta laughing