| Tenisi a întrebat:

De ce majoritatea baietilor se uita la "aspectul fizic" al unei fete si nu incearca sa cunoasca "fata din interior" si personalitatea ei?

Răspuns Câştigător
| bia0000 a răspuns:

Ptr ca: Femeile se îndrăgostesc de ce aud, bărbaţii de ce văd…
De aceea femeile se machiază şi bărbaţii mint!

13 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Si tu, caprioaro, la ce te uiti la un baiat? Daca ii urat, iesi cu el sa il cunosti cu adevarat, sau mergi cu ala frumos de-ti sar plombele?
Nu o faca pe victima ca nici fetele nu fac la fel.
Lasa tu cea mai ipocrita poveste dintre toate "Eu doresc doar un baiat sa ma iubeasca pentru cine sunt, sa ma respecte, nu conteaza aspectul", cand aspectul conteaza 150% in tot si toate.

| Klepto a răspuns:

@Dyana cand ii vorba de tine, trebuie sa se uite si la interiorul tau, cand este vorba de lumea in general, aia nu mai conteaza.

Sunt cleptoman, eu n-am gen.

| bia0000 a răspuns:

@Guillotine :nu ai inteles ce am ziswinking
si ai perfecta dreptate ca oricare dintre partenes trebuie sa fie cat de cat frumos pentru ca prima data te atrage fizic ca doar nu il/o iubesti de prima data

| Jeremy1 a răspuns:

@bia0000, si pariu ca daca un barbat face cea mai romantica declaratie de dragoste din lume (sa zicem, ca sa implice auzul femeii), iar barbatul are 300 kg si nu se poate misca singur, NU o sa-l ia nimeni? Opinia ta seama cam cu orice status de fata intre 11-15 ani (presupun ca dup-aia se maturizeaza si trec peste asta) care da search pe goagal "statusuri misto pentru mess" sau ceva de genul.
@Dyana, si daca pentru barbati conteaza aspectul fizic 19, 999999%-29, 99999% cum ar fi?

As explica mai mult pe tema asta, dar sunt de parere ca este de prisos, categoria asta fiind inundata de copii si copilite care inca nu inteleg o groaza de lucruri din domeniul asta si in loc sa ia aminte de ce sfaturi li se da, dau stupid si trec peste opinie, cautand una ca "daaa ai drptate si eu zic la fel ca tine dai funda plzzzz?"

| Nolkyz a răspuns:

Unii cunosc interiorul de la prima intalnire chiar laughing))

| Necunoscută a răspuns:

D-aia. Pentru că oricât de faină-i pe "interior", dar ţi-e ruşine să ieşi cu ea pe stradă, try on the next one!winking

Răspuns utilizator avertizat
| victtor a răspuns:

Pentru ca si fetele acum nu mai vor sa fie cunoscute in interior ci doar. daca ma intelegi... nu mai sunt baieti si fete care sa doreasca asta, acum totul se rezuma la sex cred...si eu sunt de parere cu tine ca o fata e bine sa o cunosti ca persoana intai si dupa restul

| dolcEE a răspuns:

Degeaba e ofemeie frumoasa in interior daca in exterior e foarte urata...nu o sa iasa nimeni cu ea!

| Tenisi explică:

Si apropo Klepto'. Eu n-am zis sa nu conteaza aspectul. Conteaza si el dar vreo 20%-30%. Nu mai fii asa artagoasa sau artagos...ce oi fi tu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca barbatii iubesc de jos in sus(mai intai cand privesc pentru prima data o fata,se uita la formele ei,pentru ca se gandesc la sex,pentru ei o femela inseamna sexlaughingasa sunt ei construiti genetic,sunt masculi,ce vreilaughing iar cu timpul incep sa o iubeasca,sa o indrageasca; pe cand la fete e tocmai invers( vb la general) femeile iubesc de sus in joslaughing( asteapa de la un barbat sa fie romantic,glumet, atractiv et etc, vor mai intai sa-l cunoasca si apoi sexul laughing
nu stiu cat mai inteles si cat nu
papa

| katherine7481 a răspuns:

Pai acei tipi sunt falsi! daca e cea mai frumoasa din grup da e proasta bata! e bine sa-ti faci e prima inpresie privindo dar asta nu inseamna ca a cunoscut-o

| Randy18 a răspuns:

Alta care se da cuminte dar sunt sigur ca pentru tine aspectu conteaza 200%. Macar recunoaste ca daca te-ar placea un baiat mai urat sigur nu ai vrea sa fi cu el chiar daca are un suflet mare