| Creatza_4434 a întrebat:

De ce majoritatea barbatilor/baietilor se ``sperie`` cand vine vorba de o relatie serioasa?

Răspuns Câştigător
| Азбука a răspuns:

Poate ca ii sperie responsabilitatea.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pt ca le plac aventurile sau nu cred in relati serioase mai bine decat sa se sperie sa ramana singuri sau sa faca cum vor ei eu am ales sa fiu singur chiar daca mai duc dorul la cineva rezist asta e

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Las' că nici cu femeile nu mi-e ruşine.
Oamenii în general se feresc de legături pe termen lung, în special cei mai tineri de 25 de ani. Nu e o caracteristică masculină ci e o caracteristică a oamenilor să evite multă vreme legăturile pe termen lungwinking.
Salut!

| madalicious a răspuns:

Pentru ca fiind intr-o relatie serioasa nu mai au acces la alte fete, si sunt cu lesa la gat. laughing In majoritate.

| Denisa a răspuns:

Nu doar baietii se sperie de o relatie serioasa. Si fetele se sperie de o relatie serioasa. Eu sunt exeplul viulaughing Se sperie atunci cand nu iubesc, daca iubesti vrei o relatie serioasa, iar daca nu iubesti nu vrei o relatie serioasa. Logic, nu? O relatie serioasa implica multe sacrificii si compromisuri si nu toti sunt in stare sa le faca.

| georggyy a răspuns:

De prosti!happy

| Laviniaa a răspuns:

Nimeni nu se sperie de o relatie serioasa. Cand intalnesti o persoana speciala, tot ce iti doresti este sa fi cu ea. Aceste 'temeri' sunt doar scuze pentru a nu se implica acolo unde nu doresc.

| Mosotti a răspuns:

De prosti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce intelegi prin relatie serioasa? sa spunem ca tu si prietenul tau formati un cuplu serios, ai merge cu el la o petrecere de swinger? eu da

| Robi78 a răspuns:

Pentru ca nu vor mai avea libertatea cu care erau obisnuiti inainte.