| anonim_4396 a întrebat:

De ce majoritatea femeilor au fata mai frumoasă decât bărbații sau cel puțin mai fotogenica?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Machiajul e cauza principala

| sierra1 a răspuns:

ăsta e punctul de vedere al unui bărbat

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De nevoie. Ca la flori. Vrei să fii polenizată? Să te vadă fluturii și gâzele ( gâzii).

| Freya1 a răspuns:

Probabil pentru ca este sexul frumos si finut.Asa suntem construiți.
Tu ca si bărbat e ok ca te gândesti asa, inseamna ca ai orientare sexuală buna.

| Marius22222222222 a răspuns:

Fiecare e frumos in felu sau

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tine de creier, noi bărbații suntem ființe vizuale ne motiveaza tot ce arata bine, de aceea femeile se machiază și aranjează ceva mai mult pentru a profita de natura noastră, știind că așa suntem. Pe când femeile sunt excitate și motivate de ce aud și de fantezie, majoritatatea pornografiei este consumata de bărbați, femeile consuma în general cărți românce/pornografice cum ar fi 50 shades of grey etc etc.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cică 50 shades of Grey nu este numai despre asta, de fapt sexul ar fi o parte mică din carte. A citit-o o colegă și mi-a spus. Probabil că s-a fixat în subconștientul colectiv această impresie din cauza filmului.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Colega ta vrea să pară inteligentă, dar nu e.
Dar da, nu e despre strict despre sex.
E despre fanteziile și frustrările unei grase.
50 shades fie carte sau film, e dacă vrei, un roman psihologic care redă în scris, gândirea femeilor și bărbaților cu un iq egal cu al unei ciuperci.

Răspuns utilizator avertizat