| MisteriosulM a întrebat:

De ce majoritatea fetelor vor băieti/iubiti frumosi cu bani?
Nu mai există iubire adevărata...toate pe interes

25 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

`toate pe interes`. Gata fetelor, toate suntem dupa bani ca a zis @MisteriosulM. Terminati cu generalizarile astea retarde

| RAY a răspuns:

De parca noi nu am vrea fete frumoase,sa fim sinceri,cei frumos si la dumnezeu i place,cei urat la dracu i place, asta e adevarul, faza cu banii majoritatea nu avem banii, nu tot bagati vrajeala cu banii, atractia fizica nu o face banii si cum arati, cati din noi masculi au 1 milion de euro? sau o suta de mii de euro in cont? dar majoritatea avem o iubita, recunoaste ca esti urat si ca nu atragi sexul opus nu povesti, da unele cauta si cu banii ca sunt sarace sau smechere dar nu toate

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Cand esti urat te uraste natura,monogamia a dat nastere unor indivizi care nu aveau ce exista pe pamant, doar adevarati masculi meritau sa se reproduca, cei care erau alfa, dar nu noi barbati am inventat monogamia ca sa sclavim femeile pret de mii de ani si religia, acum ne trezim ca lor le place de 20, 30% din masculi pai logic

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Nu noi am inventat monogamia boy, s-a dovedit ca monogamia exista si alte specii, deci nu e o inventie de natura sociala, ci una ce de adaptabilitate, in preistorie o familie monogama putea supravietui mai mult cu resurse putine, una poligama nu tocmai, in plus masculul era scutit de indatoria da proteja 4-5 femele de un pradator.

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Da la pasari exista, mai castigat e barbatul care stie ca acel copil e a lui, e complicat, chiar am vazut un doc femeile prefera barbati diferiti in anumite faze ale ciclului https://www.youtube.com/watch?v=OXQwtTOnLvg&t=289s

| mgtow a răspuns (pentru RAY):

Uratii au sanse mai mari de agatat. Eu fac 2000€ pe luna seara ajung acasa dupa 8 ore de tras la volan tiru si sambata duminica oprit, nu am gasit pe niciuna. Frumos cu bani si fara noroc la femei. As accepta una de 30 pana in 40 de ani sa fie cu mine intr-o relatie atat, si sa aiba un servici stabil nu una vai de steaua ei

| Holiday a răspuns (pentru mgtow):

"Frumos cu bani"

Mda, si modest pe deasupra... poate de aia nu te vrea niciuna...laughing

| mgtow a răspuns (pentru Holiday):

Vrei sa zici ca am pretentii? Problema e ca astea tinere trag pe nas si se imbat aproape zilnic in Spania, prefer una peste 30 care are ideile clare numai ca nu am prins-o

| RAY a răspuns (pentru mgtow):

Te cred, da-mi o poza cu tine sa te vad

| sofisis a răspuns:

Serios? Intrebarile astea voi vi le puneti in gand inainte sa le postati?
Adcia, ce om normal isi doreste ca partenerul lui sa fie urat ( din punctul lui de vedere) si sa nu aibe nici de-o punga de seminte?
Asta NU inseamna ca suntem pe interes! Inseamna ca avem o minima urma de creier in cap si ca sinapsele noastre fileaza cat de cat.

| SG1995 a răspuns:

De ce majoritatea baietiilor vor
fete/iubite frumoase si despre, numai exista iubire, toti sunt sunt superficiali.
O sa-mi spui ca rationamentul meu e gresit, ai dreptate e gresit si corect tot una, nu e in gena noastra sa fim atrasi de femei urate si proaste, la nici la femeii nu le plac tipi urati si sarantogi.

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Preferinta pentru barbati bogati nu se transmite genetic doar preferinte genetice atat, femeile prefera un anumit barbat pentru a face o familie si alt tip de barbat pentru o aventura sau cand sunt la ovulatie, este complicat, in orice caz atractia fizica este involuntara si conteaza

| alina2k18 a răspuns:

Vor baieti frumosi ca nah ce e frumos si lui DUmnezeu ii place lol laughing depinde ce intelegi prin frumos - plin de muschi? ochi albastri?
Cu banii - pai daca sunt sarace normal ca viseaza la o viata mai buna, la un baiat cu masina, cu o situatie ok, sa le plimbe, sa le faca si lor cadouri etc.
Treaba e ca sunt si fete cu bani care vor tot baieti cu bani pentru ca stii vorba aia- banu la ban tragewinking
Mai naspa sunt alea de 20 ani care stau cu mosnegi de 60-65 anisori laughing acolo clar nu e vorba de iubire/placere fata de barbat...

| RAY a răspuns (pentru alina2k18):

Dumnezeu e femeie nu stiai?

| alina2k18 a răspuns (pentru RAY):

NU stiam sefu meuwinking
Bine ca mi-ai ziswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te inseli, inca mai exista fete... Nu ca ma laud dar eu sunt una dintre ele, eu atata timp cat am iubire de la un baiat si respect, nu ma inseala stau cu el si intr-o coliba. Nu imi pasa cat de sarac e ca banii ii facem si impreuna. Eu daca sunt iubita, iubesc pana la moarte si dupa. Nu imi pot imagina sa insel si sa imi bat joc de cineva care ma iubeste. Si daca as da de un baiat frumos sau cu bani as sta cu el doar daca ma iubeste, doar atata ma intereseaza de la o persoana. Nu as sta cu el doar pentru bani si dupa sa ma duc la inca 10.

| DonGiani a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă, tu ești foarte ok. Ți-am trimis mesaj și nici măcar nu răspunzi. Urât. Ținând cont ca tu mi-ai trimis cerere... Pai? E frumos așa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ataaat de patetic.Serios,cat de trist trebuie sa fii sa te consolezi spunandu-ti asa ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebare venita din suferinte personale. big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Serios? NEaa, tu minti!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sper ca e o ironie. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e ironie. Doar suparare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta este ca sã atragi sexul Opus trebuie sã ai 3 calitãti, frumusete/combinat(populariste)/bani

Trebuie sã ai minim 2 pentru a atrage fetele.

| DonGiani a răspuns:

Pentru ca așa sunt ele. Ce vrei sa faci? Asta e viata... Nu ai ce face, treci mai departe. Una care sta pentru bani e un gunoi și punct. Mai bine cu banii aia te duci la curve, e mai simplu. Sper ca ți-am fost de ajutor. Take care

| GrungyCacti a răspuns:

De parca numai fetele vor baieti frumosi. Totul in ziua de azi e pe interes, indiferent de gen. Pe mine una nu ma intereseaza banii, ca nu stau cu ei in pat. Atata timp cat ma atrage un baiat si ma respecta si ne intelegem eu as fi multumita.