| anonimuser1 a întrebat:

De ce majoritatea tinerilor se imbraca ALL BLACK?

7 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

De unde scoti tampenia asta sau unde traiesti?

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Ca imi cumpar haine negre cu gandul ca se asorteaza cu orice, numai ca am sfarsit prin a avea numai haine negre.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De smecheri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tu de ce ai poza cu negru la profil?

| Bozgi200 a răspuns:

Arată bine, e o nonculoare mișto laughing cum a mai spus cineva mai jos, ajuta silueta...

| Lorennn a răspuns:

Deoarece, culoarea negru nu se poarta doar la inmormantarii, ci este chiar un stil pentru unii iar pentru altii mai pufosi/se avantajeaza silueta. big grin

| idkkkkkk a răspuns:

Pentru ca negrul e o culoare care iti inspira putere(cel putin in opinia mea).