| DanielStamate a întrebat:

De ce marea majoritatea a româncelor sunt cu bărbați de alte etnii/naționalitate?
Italieni, rromi, maghiari, arabi, spanioli, etc.
Vreau să spun... înțeleg una-două aici și acolo, dar se pare că aproape majoritatea sunt cu bărbați de altă etnie sau altă naționalitate.
Totuși de ce?

9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Tu ai o problema grava cu asta. Te a lăsat nevasta pentru un italian sau ce? E deja a 3a întrebare la fel.
Unde dracu vezi tu "marea majoritate" cu bărbați străinii și de unde iei statisticile astea eșuate nu știu

| DanielStamate explică (pentru whatevernvm):

Frate... nu mi se pare corect.
Vorbim de zeci și sute de mii de românce căsătorite cu străini i doar de câteva mii de români căsătoriți cu străine.
Acuma sincer, dacă e să o iei numeric vorbind, nu sunt suficiente femei pentru toți bărbații.
Mă înțelegi?
Numeric vorbind chiar nu este corect.

| RoCkKiD a răspuns:

Ai probleme majore la capitolul statistica.

| Violleta2022 a răspuns:

Poate pentru ca strainii au un penis adevarat in pantaloni, fata de romani, care are un cuc mic de 10-12cm, confor statisticilor.
http://www.buzznews.ro/......ri-studiu/

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca am ajuns in stadiul in care populatia lumii traieste intr-o lume din ce in ce mai globalizata, multi etnica si multiculturalizata. Sanatate!

| DanielStamate explică (pentru corbulalbrosu):

Okay, grozav.
Cum se face că globalizarea nu-i ajută și pe români atunci?
I mean. aș vrea și eu o iubită scandinavă sau o iubită japoneză.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru DanielStamate):

Si ce te opreste sa-ti gasesti o iubita scandinava sau din extremul orient?, diferenta de mentalitate? sau incompatibilitatea religioasa?

| DanielStamate explică (pentru corbulalbrosu):

Nu găsești așa ceva în Românica... sau foarte-foarte rar

| Endoryus a răspuns:

Iar revii cu intrebarile astea? Eu vad contrariul. Mai ales in Londra. O pitipoanca care arata bine si e mai mult dezbracata cu un porc de om. Ii si auzi "pisi unde esti ", "aici fa". Si in Italia la fel.