| aaalexutza a întrebat:

De ce mereu fetele blonde si cu ochii albastri sunt apreciate de baieti? voi baiti ce preferati?

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Eu nu le suport. prefer o bruneta cu ochi negri :X:X sau o satena cu ochi caprui sau negri. desi nu prea imi plac blondele, daca culoarea e mai inchisa si ochii caprui sau verzi merge. asta prefer eu.

22 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Nu conteaza daca esti blonda sau bruneta. Conteaza sa iti stea bine in primul rand culoarea care o ai in par, sa arati bine, sa fi frumoasa, stilata, sa stii sa te comporti, sa gandesti ce spui inainte sa scoti pe gura, sa ai si tu minte in cap. Intr-un cuvant cam asta ar defini fata perfecta. Asta asteapta un baiat de la o fata.

Răspuns utilizator avertizat
| madyddd a răspuns (pentru elio):

Asa cum?!

Răspuns utilizator avertizat
| madyddd a răspuns (pentru elio):

Sigur, si inca mult mai multe...

Răspuns utilizator avertizat
| madyddd a răspuns (pentru elio):

Sunt modesta, cu o singură condiţie: să se ştie! laughing

Răspuns utilizator avertizat
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Eu prefer blondele cu ochi albastrii minione și pe tocuri cui.Dar si brunetele sînt frumoase, nu contează asa de mult aspectul fizic care oricum este trecător, contează omul lăuntric, ce fel de persoană este ea.

| DarkBlood32 a răspuns:

Daca ss fii baiat as prefera o fata cu ochii caprui si parul saten. Ochii caprui sunt asa de cuceritori. love struck Imi plac baietii cu ochi caprui. Nu-i sufar pe aceia cu ochi albastrii sau verzi. Ma topesc dupa cei cu ochi caprui.

Răspuns utilizator avertizat
| XxThoumaxXAndyXx a răspuns:

Mie imi place o fata bruneta cu ochii verzi(dar un verde frumos happy )

| NeedForSpeed2013 a răspuns:

Mare dreptate poate sa aiba elio bv bha!laughing

| XxBlueRosexX a răspuns (pentru NeedForSpeed2013):

Haide ma mai lasa-ma ca sunt blonde naturale vopsite brunete sau satene si au ochii albastrii.
Plus ca blondele nu prea sunt apreciate in Romania sunt apreciate in alte tari...de exemplu in Italia blondele sunt considerate diamante, si stiu din proprie experienta pentru ca am stat acolo 11 ani.

| Antonima19 a răspuns:

Eu sunt blonda si ochii albastri intamplator. Dar cred ca nu suntem asa de apreciate cum ti se pare tie. Poate ca ochii sunt de vina ca ochii albastri sunt atragatori. Dar parul toate fetele pot sa si`l vopseasca.

| Oliiviiiia a răspuns:

Pentru ca din cauza parului le ies ochi in evidenta, dar si daca esti satena cu ochii caprui poti atrage un baiatwinking

| Gigel_busuioc_1996 a răspuns:

Ce prefer eu o fata care sa ma iubeasca asa cum sunt si ea la fel nu conteaza cum e si sufletul ei

| myrik a răspuns:

Wtf:O daca esti blonda cu ochi albastri vopsita esti curva. Daca o fata e curva nu este curva din cauza la culoarea parului... Orice persoana cu ochii albastri atrage atentia... daca ati observat ochii albastri deschisi si verzi atrag mereu atentia.winkingparerea mea:*

| Mio24 a răspuns:

Nu e adevarat! Pur si simplu eu sunt blonda natural si am si ochi albastri si sincer nu e nimic diferit. Totul e la fel ca la o alta persoana.

| despyna a răspuns:

Eu sunt blondaa naturala cu ochii albastri si de obicei sunt remarcata datorita ochiilor, nu parului pentru cei mai multi cred ca sunt vopsita. fetele blonde sunt neaparat curve. eu cred ca fi curva tine de comportament nu de culoarea parului.