| MeGustaaaaa a întrebat:

De ce mereu la fiecare intrebare despre lucrurile ce li se intampla fetelor se baga ei?! De exemplu am vazut o intrebare, de fapt mai multe in care intreba de ciclu, de paruul pubian, de sani de multe despre fete (o fata a intrebat). Si am vazut vreo 7-8 raspunsuri numai de la baieti... Voi ce parere aveti? A si categorie gresita, stiu.

9 răspunsuri:
| MeGustaaaaa explică:

Au prea multa experienta in domeniile astea? Ia sa nu se mai bage in seama!

| Bastien a răspuns (pentru MeGustaaaaa):

Aura, cati 12 ani ai? N-ai iesit inca din faza cu uratul baietilor si facutul de "gasculite" de fete? Pe cat punem pariu ca stiu mai multe decat tine despre corpul tau si orice intrebare "de fete" pe care ai putea s-o pui? Hmm? Si stii de ce se baga baietii? Pentru ca stiu, si pentru ca se documenteaza, nu stau ca prostii sa intrebe pe TPU daca raman insarcinati dupa sex anal, cum faceti voi.

| MeGustaaaaa explică (pentru Bastien):

Deci nu am 12 ani si nu prea cred ca fetele se baga in intrebarile voastre deci voi va dati importanti si ca stiti...Dar de unde stiti voi atatea despre fete? Hai nu mai am chef de tine ca ma plictisesti hai gata

Răspuns utilizator avertizat
| EuCareNuAmNicioTreabaCuElaSauEva a răspuns:

Da, intrebarea este de unde stiu acesti baieti despre toate aceste lucruri?

| AndradaMrrr a răspuns:

Mda...Vor sa se creada importanti si vor sa stie mai multe dar nu trebuie bagati in seama pentru ca majoritatea raspunsurilor nu sunt corecte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi ce? Menstruaţia e ceva normal, la fel şi părul pubian pe care şi ei îl au. Nu se bagă în viaţa ta, vor doar să ajute dacă ştiu şi ei. Se documentează, şi te asigur că orice adolescent ştie de problemele noastre, ce naiba, doar nu trăim în grotă.
Aşa cum băieţii au erecţie. Aşa cum ne cresc măselele, cad dinţii, sau ne creşte păr pe picioare. Nu înţeleg de ce vă ascundeţi atât, fetelor. Şi eu sunt fată, şi chiar nu pricep.

| Anonim210795 a răspuns:

Probabil se cred "norocosi" sau importantioh go on