| BananaSuparata a întrebat:

De ce mi-a disparut Local disc C? Iar cand vreau sa intru pe Robert's documents sau my documents imi zice : "This operation has been canceled due to restrictions in efect of this computer.Please contact your system administrator"... va rog help...

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Iata care sunt solutiile pentru DEVIRUSARE:

1. Descarcati Malwarebytes Anti-Malware. Scanati PC-ul rapid (sau complet daca nu functioneaza scanarea rapida) si stergeti la final infectiile gasite apasand Remove selected.

2.Descarcati Dr.Web Cureit! si scanati PC-ul:
http://www.freedrweb.com/cureit/?lng=en

| themizandrei a răspuns (pentru onasis1961):

Am facut si ce zis, mi-a aparut local disk(c)dar tot imi da This operation has been canceled due to restrictions in efect of this computer.Please contact your system administrator

2 răspunsuri:
| Simion_Daniel_1994 a răspuns:

Si mie tot la fel mi s-a intamplat am dat cum a zis si tot asa imi apare ce sa afc FundaVOT