| Viorel703 a întrebat:

De ce mi se scoală de fiecare dată când sunt în autobuz?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Deoarece vezi o multime de fete si din cauza asta.

| Viorel703 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu e că chiar si când nu e nimeni in autobuz, la fel se întâmplă. Am auzit ca multora li se întâmplă la fel

| BunaZiuaMerio a răspuns:

Ai o atractie fizica fata de autobuz.Ar tb sa ii astupi teava pe unde iesr fumul(esapament daca zic bine). laughing

| PegassiDoctorulThau a răspuns:

Salut! După aceste simptome cred ca ești în perioada pubertății. Este foarte posibil ca o data sa fi fost atras sexul de cineva din autobuz, și de atunci când corpul simte acel lucru întra în stare de atac. O sa treaca după ceva timp.

| Fabyana307 a răspuns:

Iubesti prea tare autobuzul?