| geox_7526 a întrebat:

De ce ne indragostim?

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pentru ca ni se pare ca avem prea putine probleme.Cand nu ai un iubit/a, te plictisesti si oftezi cand vezi pe strada cupluri si cand ai prieten/a oftezi ca iti da batai de cap
Omul multumit? Mith busted

| тecнιннιlα a răspuns:

Asa ne-a fost dat. nu stiu dc stiu doar ca-mi place love struck cel mai frumos sentiment pe care`l poti avea e sa fii indragostit day dreaming. Simti ca traiesti laughing, te simti ca intr-un vis atunci cand esti langa el/ea si simti ca lumea ta se darama cand va certati day dreaming. Cum au spus si ceilalti. vestitii fluturasi laughing. love struck

| anDa a răspuns:

Ne indragostim pentru ca dragostea este cel mai frumos sentiment pe care D-zeu l-a lasat pe Pamant. Acest sentiment te schimba radical si incepe de la fluturasii in stomac si ajunge undeva departe pana la dureri de inimioara sau mai stiu eu ce.

| elenac a răspuns:

Ca sa fim iubiti, rasfatati, sa avem cu cine ne certa si cu cine vorbi, sa scapam de parinti asa ne scufundam cu gandul in alta lume sau chiar ne casatorim din cauza lor...sa iubesti si sa fii iubit e superrrrrrrr.si sa nu uitam partea ce mai frumoasa.sa faci dragoste cu persoana iubita!

| SoRandom21 a răspuns:

Pentru a ne lega de o persoana pe viata ca sa facem bebei
pentru a fi fericiti si tristi in viata noastra
pentru a simti cum inima isi muta locul intre coaste de fericire cand ne gandim la o anumita persoana

| Bogdana a răspuns:

Ne indragostim ca sa traim! sa ne bucuram, sa simtim minunatii fluturasi.hee hee

Răspuns utilizator avertizat
| bomboniiica a răspuns:

Poate ca daca nu ne-am indragosti viata nu ar fi asa frumoasa si luminoasa si totusi poate daca nu ne-am indragosti n-am mai suferi. n-am avea momente in care sa avem impresia ca nu mai avem niciun rost fara acea persoana. e frumos sa fii indragostit...de ce sa nu avem fluturasi in stomac? day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca asa suntem noi, oameniiwinking
Sa fii indragostyt e cel mai frumoas moment al vietii, dupa aia apare iubirea si respectul, care trebuie sa existe inca de la inceput! Asa suntem noi, suntem creati pentru a iubi, si pentru a fi iubiti! Indiferent ca este o persoana, animal, lucru, fenomen. Avem nevoie sa trairile astea pentru a trai fericiti!:X
Frumos subiect. love day dreaming!:X
O zi frumoasa!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca trebuie sa ne inmultim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De branza.