| iKaiju a întrebat:

De ce nimeni nu ma place? Adică mai mult ca prieten,inteleg sa ca sunt urat dar nu cel mai urat,mi-e greu sa socializez cu o fata, in clasa e o fata de care imi place dar eu nici nu ma uit la ea, nu ca mi-e rusine, dar nu stiu ce sa-i zic sau cum sa intru in discutie cu ea.Niste sfaturi va rog.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Păi de aia nu te place nimeni laughing nu se uita nicio fată la un tip care nu e în stare să comunice și mereu o să -ți ia fața unul sociabil care vorbește cu ele pentru că dă impresia de putere, carismă, încredere în sine, calități foarte atrăgătoare pentru fete.

Răspuns utilizator avertizat
| Edyy5555 a răspuns:

Incearca si zambesti mult si sa te implici in activitati comune apoi sa faci complimente la fata pe care o placi si sa o inviti sa iesiti la suc sau ceva gen.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns (pentru Edyy5555):

E o metodă care poate da rezultate foarte bune.