| NuStiuCeNumeSaPunFrate a întrebat:

De ce nu am pofta de sex? Sau mai bine zis de masturbare, ca sex nu am cu cine laughing
De cateva zile nu mi s-a mai sculat.

9 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Libidoul nu este la acelasi nivel pentru toti oamenii. Depinde si de personalitate, de starea emootionala, anxietate etc.

Atat timp cant in contextul potrivit obti o erecte esti ok.

| Andreeush a răspuns:

Din cauză că ești plictisit, din cauza rutinei.

| Paul754880338 a răspuns:

Dragoste si sex, desi notiuni diferite, au ceva in comun. Ai nevoie de un partener. Poate ar trebui sa fii mai preocupat de a gasi persoana potrivita, decat de a iti verifica "calitatile". Oricine iti poate comfirma, realitatea este mult mai frumoasa!

Răspuns utilizator avertizat
| Willis a răspuns:

După cum ai mai auzit, orice abuz, dăunează. Deci mai iei o pauză, cât crezi tu, câteva zile, apoi ești ca nou. Și nu ar strica o prietenă, reală.

| AceaFată245657 a răspuns:

La fel, eu sunt fatălaughing))

| nimenisinimik a răspuns (pentru AceaFată245657):

Ati putea sa va combinati.

| JustAFriend a răspuns:

Mai schimba mana happy