| unknow a întrebat:

De ce nu au avioanele claxoane? big grin

16 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Da' tu de unde stii ca nu au? Pai cand dau peste un stol de pasari cum il fac sa se imprastie, sa nu intre direct in el?

| unknow explică:

@doctginecolog, ma copil facut din laba. tu n`ai ce suge? thinking

@Schizophrenia,@romina0000007.@AllyLuvDarkkiss, chestiilor, ar trebui sa va intoarceti in gaura de unde ati iesitwinking straight face

| unknow explică:

@AllyLuvDarkkiss, nu ma referam la MATA!winking mai citeste odata, vierme!

| unknow explică:

Nu stiu de ce *** imi mai bat capu` cu prosti!? thinking

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Ca sa intrebe prosti.

| AlleyChann a răspuns:

De ce şi-a dat drumu tactu?

| AlleyChann a răspuns:

Unknow, imi pare rau pentru tine, in mama nu mai incap, alt vis mai ai?

| AlleyChann a răspuns:

Unknow, tu ai iesit cumva din alta gaura de nu te referi la asta?

| AlleyChann a răspuns:

Degeaba dragule.

| CristinaLorena a răspuns:

Ca nu au pe cine claxona in aer, si nu au nevoie.

| cornel a răspuns:

Sau de ce nu au vasleraised eyebrows

| Andreia06 a răspuns:

Saracii tai parinti... cu ce s-au pricopsit.

| oNaDy a răspuns:

Ca nu au pe cine sa loveasca sau in ce masina sa intre rolling on the floor

| Lavinialoveyou a răspuns:

Avioanele nu au claxon deoarece nu s-ar putea auzi din pricina zgomotului produs de motoare in plus nu ar avea ce sa claxoneze pentru ca avioanele au radar si sunt dirijate de la sol

| Angiix3 a răspuns:

De unde sa stiu eu am impresia ca nu am clacsoane ca oricum daca ar avea cand un avion il clacsoneazaa pe celelalt sa nu se auda deloc inauntru si de aia. Dau pur si simplu nu s.a gandit nimeni la asta.

| nobodyjustme a răspuns:

Ca sa intrebe prostii