| Chrisstine a întrebat:

De ce nu e bine pentru o fata sa faca sex anal?

Răspuns Câştigător
| dyyva a răspuns:

Exul anal este cea mai putin practicata forma de sex, acesta putand duce la tulburari ale organismului feminin precum constipatia, probleme digestive si in cazuri extreme chiar cancer. Pentru unele femei, sexul anal poate fi considerat dureros in cazul in care acestea nu se afla in stare de excitatie sau in cazul in care sunt dominate de prejudecati, ceea ce duce la inhibare si in final la un contact anal dureros.
Anusul este un organ ce cuprinde reziduuri bacteriene care pot da nastere la diverse boli. Lipsa igienei anale duce la infectii sau inflamatii ale tesuturilor. De aceea se recomanda folosirea prezervativului atat datorita pericolului bolilor, dar si cu scopul unei lubrifieri a anusului care sa permita un contact anal mai placut si mai putin dureros. Cel mai mare pericol pe care il prezinta sexul anal il constituie bolile cu transmitere sexuala, precum SIDA. Principala regula pentru desfasurarea unui sex anal satisfacator o reprezinta curatenia, introducerea penisului in vagin sau in gura dupa iesirea din anus fiind neindicata.

9 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Of of of...nebunatico! Iti place sa inghiti poola pe sub coada?! Iti place sa ti se umple cooru' de carne?!

| Atzumy98 a răspuns:

Fiindca placerea e doar a baietilor, pe fete le jeneaza happy

| russyy a răspuns:

Doareee

| secsilicioasa a răspuns:

Poi nu e bine pentru ca in primul rand nu e nicio placere si mai apoi poti ajunge la boli severe poti face hemoroizi sau poti face sau poti ajunge sa ai hemoragii digestive etc. funda?batting eyelashes?

| Feliciann a răspuns:

Cei care au raspuns pana acum raspund din povesti.

Raspunsul corect este : Nu a zis nimeni ca nu este bine sa faci sex anal, sunt fete care ajung la orgasm mai repede anal decat normal. Depinde de dobitocul cu care o faci si la fel depinde de fata daca sta sau nu relaxata. pentru detalii si alte intrebari capelinul@yahoo.com raspuns final. este bine sa faci doar ca trebuie sa o faci de placere si cu cine vrei tu

| doctginecolog a răspuns:

of ''duduie'' incearca, dar cine a zis ca nu e binewinking
nu te rusina cand ti-o introduce ca o sa doara, stai linistita prima data e dureris dupa va fi o nimica toata
bafta rolling on the floor

| doctginecolog a răspuns:

,Rani-te-ar Puţifer in maţu' gros!,, ..haa.

| Reny07 a răspuns:

E un pic dureros dar e fain incearca in 3