| Darja111 a întrebat:

De ce nu ma mai dor sânii deloc pentru ca cu câteva zile in urma ma dureau dar acum nu? Iar menstruatia trebuie sa-mi vina pe 8

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Activitatea hormonala existenta in organismul tau, este in mare masura... dereglata. In astfel de situatii uneori pot sa apara si situatii cum este cea descrisa de tine in prezenta intrebare. Sanatate!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sanii dor doar cand sunt anumite activiatati hormonale in corpul tau, uneori dor pentru cateva zile, alteori nu dor deloc pentru multe luni.

| chiubacca a răspuns:

Pentru ca au ramas fara combustibil, jucam un minecraft?

| Darja111 explică (pentru chiubacca):

Adica au ramas fara combustibil