| Fabrizio a întrebat:

De ce nu mai merge metin2fun? zice eroare la conectarea la server s-a restartat sau ce? funda big grin

10 răspunsuri:
| FaruK a răspuns:

Momentan s-a inchis serverul, dar stai linistit ca de obicei daca intri repede in metin o sa-ti mearga.In ultimul timp s-a restartat de multe ori pentru ca GM baga la harti cu ninsoare.

| Assassins a răspuns:

Da ce puii mei pui categoria dragoste si sex daca nu este despre o fata cum sa afli daca o placi etc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care este noul server la metin2fun ca nu mai raspunde la saitul metin2fun? HELP! Am mai si donat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am sters din greseala metin2fun si vreau sa-l iau inapoi si nu merge
Cand intru pe sait nu-mi apare nimic
HELP

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt ca se reseteaza serv sa nu mai fie laggg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De 3 zile nu merge metin ce naiba eu face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deoacamdata i sau sters niste programe din calculator lui [GM] si acum le repara.va dura cel putin 3-4 zile.mssss

| Toxicron99 a răspuns:

Din cauza ca se lucreaza la el sa scape de toti hackerii

| alynn2010 a răspuns:

Daca sterg iarasi conturile de pe fun e naspa de tot si va rog conctantatima pe id-ul meu alynbratiloveanu@yahoo.com

| alynutz2010 a răspuns:

Eu sunt un ga de pe metin2fun da eroare la server pentru ca s-a stricat logonul si eu nu pot sa il fac doar [GM]Erorr sau [GM]Aphofis pentru mia mult detalii conctatantima pe idul meu alynbratiloveanu@yahoo.com