| alabama00 a întrebat:

De ce nu mai primesc vizualizari pe youtube? am pus un clip si langa "views" apare un semn de intrebare si imi spune ca videoclipruilor mai populare li se actualizeaza vizualizarile la cateva ore, dar de vreo 2 saptamani nu mai primesc niciuna, iar pe primele 300 le-am facut in doua zile. vreo sugestie ceva, va roooog crying

1 răspuns:
| tinutinu a răspuns:

Pai pune si tu un clip mai interesant si iti garantez eu ca o sa te speri de kate vizualizari ai sa ai laughing