| Marbella188 a întrebat:

De ce nu-mi vine ciclul? Trebuia ieri, azi nimic. Burta jos nu ma doare, doar spatele..in schimb ma inteapa ft tare la buric.crying
Contat sexual am avut acum 2 luni dar luna trecută mi-a venit. Ce sa fie?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Uneori, menstra intarzie cateva zile fara motiv.
Nu-ti fa probleme, mai asteapta.

| Marbella188 explică (pentru Violleta2022):

Chiat si la un ciclu regulat?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Marbella188):

Bineinteles ca da!
Fiecare fata/femeie este diferita si sunt fluctuatii hormonale care uneori avanseaza menstra sau o devanseaza.
Asa apare cu 1-2 zile mai devreme, sau chiar mai tarziu.

| HadesSs a răspuns:

Dereglare a cm, stai linistita poate sa iti intarzie si 2 saptamani, cine stie pe unde ai mai stat jos si era rece de aici si durerile la buric.

| Marbella188 explică (pentru HadesSs):

Dar aveam ciclul regulat

| HadesSs a răspuns (pentru Marbella188):

Ai stat pe undeva pe jos unde era rece, poate ai racit la burtica happy

| Anon31241212 a răspuns:

Se regleaza ciclul menstrual. Si mie imi intarziase o luna si dupa imi venise si eu am regulat.