| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu pot vedea filme pe mobil?

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Tu,nu numai ca nu poti vedea filme pe mobil, dar nici sa postezi la categoria potrivita, nu poti!

| Shocket a răspuns:

Trebuia sa fii mai explicit filme pe internet pe mobil? asta nu poti face doar daca ai un telefon performant si nu poti viziona de cat pe youtube, sau daca te referi sa vizionezi un film xvid de 700 de mb de 1 ora si cv tr neaparat sa fie mp4 sau ce ai tu pe telefon cauta mai multe informatii despre telefonul tau!