| VrRos05 a întrebat:

De ce o fată care mă saluta și îmi zâmbește în realitate, pe insta îmi șterge cererile de urmărire?
E pentru ca nu o bag în seamă suficient în realitate sau pentru ca are iubit?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu deja te visezi fiind in vagi nul ei, esti disperat sexual

| VrRos05 explică (pentru RAY):

Ea visează nu eu

| dullcat a răspuns:

Buna.Cred ca ai mai intrebat pe acelasi subiect.Probabil e faptul ca are iubit, sau pur si simplu nu doreste sa te aiba in lista de Instagram.Doar pentru ca saluti in viata reala, nu inseamna ca vrei sa ii ai pe toti prieteni, sa vada ce postezi.Valabil si pentru Facebook etc.

| anonim3247 a răspuns:

Trebuie să înțelegi că fetele sau femeile care vor ele un bărbat, ele îl caută sau îi dau mesaje.

| VrRos05 explică (pentru anonim3247):

Femeile nu dau mesaje pe internet

| sammie a răspuns:

Ar fi bine să o întrebi.

| unu1doi2noua9sase6 a răspuns:

Stii ce este stalking-ul? (pânditul). practica asta. urmareste-i orice miscare ca sa ii aflii intentiile si sa gasesti raspunusir la intrebarile tale