| Romanul86 a întrebat:

De ce o fată pe care ai abordat-o cândva și atunci te-a refuzat acum se bagă să îți strice relațiile cu alte fete? Cum tratezi o astfel de fată?

Răspuns Câştigător
| DisneyGirl a răspuns:

Vezi tu, femeile sunt dificile. Chiar dacă nu vor sa fie cu un tip, nu vor nici ca tipul să fie cu alta. Asa ca ea se comportă asa din invidie/ciudă/frustrare. Ignor-o și ai grija de cea pe care o placi!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O pui la punct si-i spui sa-si vada de viata ei.
Nu-i frumos ce face, dar o face pentru ca este rautacioasa din fire, sau invidioasa pe alta fata, care se uita la tine.
Ori, este pur si simplu proasta si rea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O iei, va faceți treaba împreună, și după aia pa și pussy.

Răspuns utilizator avertizat