| princess009 a întrebat:

De ce oboseste un barbat in timpul sexului? E prea mare placerea sau? Astept pareri :*

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

În general, oamenii obosesc de plăcere.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pai,daca el da din fund iar ea mananca seminte si se uita la televizor, cum sa nu oboseasca?

| RAY a răspuns:

Oboseste pentru ca nu sta pe loc ca voi fetele,barbatul munceste si acolo, a doar nu penetreaza femeia barbatul, oboseste dupa ejaculare ca asa e programt barbatul ai ejaculat culcate, suprinzator e ca si asta spulbera mitul monogamiei cand intra alta femeie penisul iar e in erectie, daca omul ar fi monogam i sar mai ridica dar nu pentru ca nu suntem monogami din fire

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca nu are experinta!
O sa o capete cu varsta si poate sa tina mai mult timp, in timpul actului sexual.

| UnBroken2016 a răspuns:

DIn cauza efortului. Daca mai dai peste una care sta ca scandura, ala da sex.

| pufulescu a răspuns:

Daca fata sta "blana" si nu face nimic e normal ca barbatul sa oboseasca. Practic el face toata munca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca astepti ***

| ExprimareLibera a răspuns:

Dacă tu doar stai ca lemnul, ce ai vrea să facă?